Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

2 opcje dotarcia do celu:) szukam lub oferuję- włochy maso corto 3 marzec


Rekomendowane odpowiedzi

cześć

marzy mi się wyjazd do tego miejsca http://www.grawand.com/

bajka po prostu bajka

dzwoniłam dziś do hotelu, mają wolne pokoje i cena specjalna to 399 euro za osobę /tydzień

zrobiłam rezerwację!!

w tym:

- karnet 6 dniowy

- śniadania i obiadokolacje

- śnieg:)

cena jest kusząca, żadnych kaucji za pokój

ja mam ogromną chrapkę na to miejsce ale mam dylemat dojazdu

więc są takie opcje:

- jadę moim nowym autem seat ibiza sport 1,2 TFSI (ekonomiczny) -jestem ja + córka 16 lat i dołącza jakiś duet

- dołączamy się do grupy, ekipy która jedzie tam lub blisko...i płacimy tylko za dojazd

jeśli ktoś odnajduje się w powyższym zapraszam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoko i nie każdy łatwo adaptuje się do warunków.Ostatnia gondolka wyjeżdża na gorę chyba o 15.30, tak że atrakcje nocne w "nizinach" nie są dostępne.Poza tym przy silny wietrze gondolka nie chodzi.No i tras nie za wiele.Ceny w barze hotelowym

DSCN1683.jpg

DSCN1682.jpg

Widok z tarasu hotelu

DSCN1686.jpg

DSCN1685.jpg

Widok na Maso Corto z tarasu górnej stacji gondolki

DSCN1684.jpg

DSCN1683.jpg.e9a4ac4467ad1c34c5b19203ff215003.jpg

DSCN1682.jpg.2624f7273ae45b1a26577e6119fc0ba4.jpg

DSCN1686.jpg.2cd18eec92b34c5d540089f4d88ea2a8.jpg

DSCN1685.jpg.a0d78b41325fca4de8281da0a0fd1f7c.jpg

DSCN1684.jpg.17c0ec538fbc0caf4abee4163df2063d.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadku, dziękuję za zdjęcia:)co prawda 2010 rok widnieje ale pewnie teraz porównywalnie

rozumiem że tam byłeś i info z pierwszej ręki

więc zapytam:

-czy trasy tam trudne czy łatwe?

może jeszcze jakieś plusy i minusy oprócz wysokości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bylem tam w listopadzie 2010. Mieszkałem w apartamencie hotelu http://www.masocorto.com.pl/masocorto/Zadzwoń tam, może mają również atrakcyjne oferty. W recepcji mówią po polsku.Jest w tym hotelu fajny bezpłatny basen, sauna, fitness.Pokoje w pełni wyposażone, łazienka, WC, część kuchenna(kuchnia el. lodówka, naczynia itp), parking w podziemnej części hotelu c(hyba 16€ za tydzień), przechowalnia nart, wypożyczalnia nart.Ten hotel jest połączony z innym, nie kojarzę nazwy (chyba Blu Hotels), tam widziałem stołówkę, chyba można zamówić tam jedzenie. Dojście z hotelu do dolnej stacji gondolki ok 5min.Jeżeli chodzi o trasy, to nie jest ich za wiele, na dole obok stacji gondolki są 2 łatwe niebieskie K1 i K2 na planie (500-600m), a na górze 2 długie niebieskie F1 i F2. Te trasy obsługują talerzyki.Poza tym są czerwone obsługiwane przez krzesła. Widać to na planie tras.http://www.skionline.pl/stacje/?co=stacje&id_miejscowosci=619&podstrona=mapyI dla bardziej zaawansowanych, czarna trasa przemytników.Po przeciwnej stronie lodowca, przy hotelu (przy dobrych warunkach śniegowych można zjechać spod hotelu ), jest krzesło na czerwoną Lazaunhoute L1 i L2. Na tym stoku jest też długi tor saneczkowy.I jeszcze kilka zdjęć, dwa ostatnie zdjęcia to widok z okna pokoju na Lazaunhoute.

DSCN1697.jpg

DSCN1698.jpg

DSCN1699.jpg

DSCN1715.jpg

DSCN1716.jpg

A tu widok z trasy F1 na zespół hoteli i w głębi trasy L1 i L2.Nie mogę go dodać, chyba przekroczyłem limit?Reasumując, na górę bym się nie pchał, na dole jest więcej opcji wykorzystania czasu wieczorem czy w niesprzyjających warunkach. Na górę zawsze można wyjechać.

DSCN1697.jpg.22b6f09dafc1d19283cabbbad9045e42.jpg

DSCN1698.jpg.820377af1ed84faccbe27853717ad7bb.jpg

DSCN1699.jpg.c301ce855054b83113040d1dbb5b9f30.jpg

DSCN1715.jpg.c6d6610fd824141a35e68bb7d8c9ab9a.jpg

DSCN1716.jpg.4cf1d9b39b9944a04d2922c10112d136.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem już sama co zrobić z tym fantem, najchętniej wsadziłabym 4 litery do autobusu a niech mnie wiozą:)

ja się nie upieram na tej opcji ale nie mam doświadczenia z biurami, a sama nie pojadę

nie wiem czy ktoś się znajdzie na wyjazd, poszperam poczytam jeszcze

dzieki za pomoc i moze gdybys coś gdzieś sensownego zauważył daj znaka:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że wyjazd jest już opłacony. Jeżeli nie, to nie napalaj się na tą ofertę.

Lepiej poszukaj coś bliżej np. w Austrii, z W-wy jeżdżą fajne ekipy

A jeżeli chodzi o biura, to polecam, sprawdzone (byłem z nimi w ub. roku, mega zadowolenie).

http://www.primoris-travel.pl/austria-narty.php?source=garz&gclid=CLy5jsu-o50CFZaGzAodfhl95g

Edytowane przez tadek49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem niektóre biura oferują możliwość wykupienia tzw "białej linii" czyli samego przejazdu autokarem. Jest to też jakaś opcja do rozważenia. Tu znalazłem jeden przykład: http://www.nartywalpach.pl/strony/?page=bialalinia

Z usług akurat tego biura miałem okazję już korzystać i generalnie nie mam żadnych poważniejszych zastrzeżeń. Choć jeśli już o tym mowa to jazdę autokarem zawsze uważałem za najmniej przyjemny aspekt wyjazdu narciarskiego organizowanego przez biuro podróży. Mam tu na myśli komfort podróży. Ale taka jest niestety specyfika podróży autokarowych. Choć z drugiej strony wrzucasz graty do autokaru i o nic się nie martwisz. Poza tym wspomniałaś o samochodzie Seat Ibiza, a to zdaje się nie jest zbyt duży samochód. Cztery osoby w środku i do tego sprzęt narciarski dla wszystkich i bagaże .... No nie wiem. Będzie ciasno. A podróż do Maso Corto jednak daleka i męcząca. Pomyśl też o tym.

Życzę miłego wyjazdu i czekam na szczegółową relację bo mi Maso Corto chodzi po głowie. :rolleyes::

Edytowane przez Aressi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam SNOWTREX sprawdzone biuro jak piszą tak zawsze jest.Niestety dojazd tylko w własnym zakresie.Byłem z nimi nie raz .Główne zalety to że załatwiasz wszystko bez wychodzenia z domu i przedewszystkim cena

Edytowane przez zzocha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...