Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sezon startów w wyścigach rowerowych rozpoczęty!!!


Przemo_ski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sezon startów w wyścigach rowerowych w tym sezonie oficjalnie dziś rozpoczęty :rolleyes::

Dziś przejechany 6.Trzebnicki Maraton Rowerowy "ŻĄDŁO SZERSZENIA" - 75km!

Pogoda była piękna, trasa też super, meta osiągnięta wiec jestem zadowolony z inauguracji.

A oto kalendarz startów w tym sezonie:

- 05.05.2012 Klasyk Radkowski Radków – 65km,

- 09.06.2012 Eska Bike Maraton Piechowice 49km -MEGA,

- 15.07.2012 TOUR DE POLOGNE amatorow – Bukowina Tatrzańska – 56,6km,

- 28.07.2012 Maraton szosowy Zieleniec - 67km,

- 08.09.2012 III Maraton rowerowy Liczyrzepa – Jelenia Góra – 67km.

Z tych wszystkich startów najbardziej nastawiam sie na Tour de Pologne Amatorów. W poprzednim sezonie nie dałem rady wystartować więc w tym roku inauguracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wynik na żądle?

Witam.

Sezon startów w wyścigach rowerowych w tym sezonie oficjalnie dziś rozpoczęty :rolleyes::

Dziś przejechany 6.Trzebnicki Maraton Rowerowy "ŻĄDŁO SZERSZENIA" - 75km!

Pogoda była piękna, trasa też super, meta osiągnięta wiec jestem zadowolony z inauguracji.

A oto kalendarz startów w tym sezonie:

- 05.05.2012 Klasyk Radkowski Radków – 65km,

- 09.06.2012 Eska Bike Maraton Piechowice 49km -MEGA,

- 15.07.2012 TOUR DE POLOGNE amatorow – Bukowina Tatrzańska – 56,6km,

- 28.07.2012 Maraton szosowy Zieleniec - 67km,

- 08.09.2012 III Maraton rowerowy Liczyrzepa – Jelenia Góra – 67km.

Z tych wszystkich startów najbardziej nastawiam sie na Tour de Pologne Amatorów. W poprzednim sezonie nie dałem rady wystartować więc w tym roku inauguracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wynik był dla mnie sprawą drugorzędną, gdyż był to wogule mój pierwszy start w takim wyścigu kolarskim. Moim celem głównym w tym wyścigu było przejechanie całego dystansu bez zejścia z roweru. I to mi sie udało! Można??? Można!!! :wink: Więc debiut za sobą, a teraz stawiam sobie o wiele większe cele niż tylko dojechanie do mety. A z drugiej strony za dobrego wyniku nie mogłem wykręcić, gdyż jechałem na góralu, a 3/4 starujących jechało na szosowym rowerze.

A Ty "marczello" też startowałeś w żądle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo to widzimy się w Bukovinie na TdPA w takim razie:) jest w moich planach letnich hehe, fajnie że kręcisz na rowerze.. ja w tym sezonie klka startów w maratonch MTB mam, w edycji cyklokarpaty chyba 4 (Rzeszów, Jasło, Wierchomla, Sanok) w tym Rzeszów już za mną, w Skandii 2x (Kraków w niedziele i Rzeszów), w powerade maratonie 1x w Piwnicznej i w Bike Maraton 1x w Kluszkowcach. No i Tour w Bukovinie ale to szosa jak wiadomo:) będzie sie działo, kogoś gdzieś spotkam jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo to widzimy się w Bukovinie na TdPA w takim razie:) jest w moich planach letnich hehe, fajnie że kręcisz na rowerze.. ja w tym sezonie klka startów w maratonch MTB mam, w edycji cyklokarpaty chyba 4 (Rzeszów, Jasło, Wierchomla, Sanok) w tym Rzeszów już za mną, w Skandii 2x (Kraków w niedziele i Rzeszów), w powerade maratonie 1x w Piwnicznej i w Bike Maraton 1x w Kluszkowcach. No i Tour w Bukovinie ale to szosa jak wiadomo:) będzie sie działo, kogoś gdzieś spotkam jeszcze?

No pewnie, spotkamy sie w Bukowinie na TdPA.

Widzisz... Ty masz bardzo duży wybór gdzie startować, bo wszystkie fajniejsze wyścigi są w Twojej części Polski. Zazdroszcze Ci ze masz takie duże pole wyboru jaki wyścig wybrac :smile:

A u mnie na Dolnym Śląsku aż takiego dużego wyboru nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, spotkamy sie w Bukowinie na TdPA.

Widzisz... Ty masz bardzo duży wybór gdzie startować, bo wszystkie fajniejsze wyścigi są w Twojej części Polski. Zazdroszcze Ci ze masz takie duże pole wyboru jaki wyścig wybrac :smile:

A u mnie na Dolnym Śląsku aż takiego dużego wyboru nie ma.

wejdz sobie na strone Bike Maratonu, z tego co kojarze mapke to wlasnie oni jezdza w okolicach Dolnego Slaska..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...