Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Okulary ARCTICA s-112


tomek26f

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Zastanawiam się nad kupnem tych okularów. Ma ktoś może jakieś doświadczenie z nimi, wie czy warto?

Mogę je mieć za 130zł. Przeznaczenie to użytek codzienny, jazda samochodem no i oczywiście narty;)

Trafiłem tylko na jedną opinię na ich temat gdzie ktoś pochwalił je jako całość ale dał duży minus klejenie szkiełek. Klej przy dużej temperaturze podobno może wypłynąć na szybkę.

Parametry okularów: Filtr UV-400 kat. 2, Filtr UV-400 kat. 3, Fotochromowe, Polaryzacyjne,

Link do przypadkowego sprzedawcy tych okularów na allegro http://allegro.pl/okulary-arctica-s-112-polaryzacja-fotochrom-etui-i2516514204.html

Proszę o opinie, nie chce wywalić 130 zł na próżno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Zastanawiam się nad kupnem tych okularów. Ma ktoś może jakieś doświadczenie z nimi, wie czy warto?

Mogę je mieć za 130zł. Przeznaczenie to użytek codzienny, jazda samochodem no i oczywiście narty;)

Trafiłem tylko na jedną opinię na ich temat gdzie ktoś pochwalił je jako całość ale dał duży minus klejenie szkiełek. Klej przy dużej temperaturze podobno może wypłynąć na szybkę.

Parametry okularów: Filtr UV-400 kat. 2, Filtr UV-400 kat. 3, Fotochromowe, Polaryzacyjne,

Link do przypadkowego sprzedawcy tych okularów na allegro http://allegro.pl/okulary-arctica-s-112-polaryzacja-fotochrom-etui-i2516514204.html

Proszę o opinie, nie chce wywalić 130 zł na próżno :)

Ostatnio kupowalem okulary na rower wiec jestem troche w temacie :wink:

- fotochrom nie dziala w samochodzie, ze wzgledu na to ze szklo jest filtrem UV

- na narty moim zdaniem za male

- mialem 2 pary okularow rowerowych z tej firmy, jedne byly OK i dosyc dlugo mi sluzyly, drugie rozsypaly sie bardzo szybko

- filtr polaryzacyjny ma rozna skutecznosc w rornych okularach (trzeba sprawdzic organoleptycznie) bardzo przydaje sie do jazdy samochodem w sloneczne dni

- fotochrom zwykle sporo kosztuje, moim zdaniem w tych okularach bedzie mial bardzo niewielki zakres dzialania

Pewnie niewiele pomoglem ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...