Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pierwsze buty i narty:)


m3ody89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jestem nowy użytkownikiem tego forum i proszę was o pomoc. otóż w zeszłym sezonie nauczyłem się już dość dobrze jeździć na sztachetkach:) chciałbym abyście pomogli mi wybrać konkretne narty oraz buty. za 2 tygodnie wybieram się na giełdę narciarska w Katowicach.

1.Płeć

M

2.Wiek,

23

3.Wzrost,

185

4.Waga,

84 kg

5.Jaki masz poziom umiejętności w skali forum,

6/10

6.Jak długo jeździsz na nartach,

2 sezony

9.Na jakich nartach jeździłeś do tej pory (długość, promień skrętu),

nie jestem w stanie tego określić bo były różne - wypożyczane

10.Jak lubisz jeździć na nartach,

spokojna relaksacyjna jazda, oczywiście lubię czasem poszaleć ale tylko czasem

11.Jak chciałbyś jeździć,

Bardziej technicznie, rozwijając swoje umiejętności

12.Jaki preferujesz promień skrętu,

mam zbyt male pojecie na ten temat:(

13.Twoje ulubione trasy.

rożne

14.Możliwości finansowe.

2500zl

no i oczywiście pytanie do was czy kupować nowe czy używane...??

z góry dziękuje wszystkim za odpowiedz:)

jeśli o czymś zapomniałem napisać to proszę o poprawienie mnie.

Edytowane przez m3ody89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim pojawią się pierwsze porady i uwagi ja zacznę od tej najbardziej podstawowej, która już wielokrotnie na tym forum była "wałkowana". Fajnie, że wypełniłeś ankietę bo to znacznie ułatwi sprawę osobie, która spróbuje Ci doradzać. Jednak im bardziej rzetelne i bliskie prawdy odpowiedzi tym większa ich wartość i tym samym wartość samej porady. Może warto jeszcze przemyśleć odpowiedzi na niektóre punkty ankiety? Jak podasz dane niezgodne z rzeczywistością to otrzymasz odpowiedź, która będzie miała mało wspólnego z rzeczywistością. Tak sobie tylko pomyślałem .... 6/10 ..... po dwóch sezonach? Cóż ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym znakiem zapytania a ankiecie jest ten poziom 6/10, nie wykluczam ale ???

Buty na pewno nowe, flex pewnie 90 to minimum, oczywiście to pojęcie względne u różnych producentów różne "odczucia" twardości.

Czy na pewno nic o tych nartach z wypożyczalni nie wiesz (?) długość do (brody, nosa, oczu)?

Przy poziomie 6/10 powinno się chociaż wiedzieć jak się jeździ najczęściej i na podstawie tego określić promień skrętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem powinieneś skupić się na doborze odpowiednich butów...dobrze dopasowane, flex 90-100 powinien wystarczyć... a potem w nowych butach do wypożyczalni na stok .... i weryfikacja umiejętności:)))

a jak już bardzo chcesz kupić deski to coś z takiej grupy http://www.skionline.pl/worldskitest/11-12,testy,narty-allround-mezczyzni,5.html min 176 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...