Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ski-france.com opinie


ŁukaszS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcemy jechać w Trzy Doliny we Francji na początku stycznia.

Szukam od jakiegoś czasu ofert noclegów (apartamentów) na 6/8 osób. Jedyne naprawdę sensowne oferty znalazłem na ski-france.com

Szukałem opinii na forach internetowych, ale niestety za dużo tego nie ma. Czy ktoś może coś napisać o tej "agencji" bądź pośredniku, czy można im zaufać i zarezerwować.

Od razu mogę podać apartament, którym jestem zainteresowany, jeżeli ktoś akurat tam był i coś wie więcej na jego temat to też byłbym wdzięczny za wszelkie informacje.

http://pl.ski-france.com/teren-narciarski-3-vallees/les-menuires/hameau-des-airelles/?sr=1

Z góry dziękuję, jeżeli powtórzyłem temat to też najmocniej przepraszam administratorów.

Pozdrawiam

ŁukaszS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja

Witam,

chcemy jechać w Trzy Doliny we Francji na początku stycznia.

DOBRY POMYSŁ-TERMIN

Szukam od jakiegoś czasu ofert noclegów (apartamentów) na 6/8 osób. Jedyne naprawdę sensowne oferty znalazłem na ski-france.com

TAKŻE DOBRY POMYSŁ, BYLIŚMY, ZERO PROBLEMÓW

Szukałem opinii na forach internetowych, ale niestety za dużo tego nie ma. Czy ktoś może coś napisać o tej "agencji" bądź pośredniku, czy można im zaufać i zarezerwować.

Od razu mogę podać apartament, którym jestem zainteresowany, jeżeli ktoś akurat tam był i coś wie więcej na jego temat to też byłbym wdzięczny za wszelkie informacje.

http://pl.ski-france.com/teren-narciarski-3-vallees/les-menuires/hameau-des-airelles/?sr=1

LOKUM JAK LOKUM,PEWNIE KWESTIA CENY, POŁOZENIE NIE BARDZO, ZA NISKO

ALE TO ZALEZY OD OCZEKIWAŃ I UMIEJĘTNOSCI EKIPY

MACIE KOMPLET?

Z góry dziękuję, jeżeli powtórzyłem temat to też najmocniej przepraszam administratorów.

Pozdrawiam

ŁukaszS

pozdrawiam

kofeina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chcemy jechać w Trzy Doliny we Francji na początku stycznia.

Szukam od jakiegoś czasu ofert noclegów (apartamentów) na 6/8 osób. Jedyne naprawdę sensowne oferty znalazłem na ski-france.com

Szukałem opinii na forach internetowych, ale niestety za dużo tego nie ma. Czy ktoś może coś napisać o tej "agencji" bądź pośredniku, czy można im zaufać i zarezerwować.

Od razu mogę podać apartament, którym jestem zainteresowany, jeżeli ktoś akurat tam był i coś wie więcej na jego temat to też byłbym wdzięczny za wszelkie informacje.

http://pl.ski-france.com/teren-narciarski-3-vallees/les-menuires/hameau-des-airelles/?sr=1

Z góry dziękuję, jeżeli powtórzyłem temat to też najmocniej przepraszam administratorów.

Pozdrawiam

ŁukaszS

Portal jest OK, ale drogi. Proponuje skontaktować się z miejscowymi agencjami pośrednictwa i spytanie o pakiety (zakwaterowanie+skipas), a jeśli nie macie dużych wymagań co do powierzchni apt. to ta oferta jest bezkonkurencyjna---->http://en.lesmenuires.com/winter/all-inclusive-ski-holidays-194.htm jest to oferta "wcześniej i taniej" i tak jeśli chcecie wyjechać w terminie 5.01-2.02 to koszt jednej osoby z karnetem Les Menuires-St.Martin wraz z miejscem w studio 4 os.wynosi 213E, a z karnetem na cały obszar Trzy Doliny 45E więcej. Warunek trzeba zarezerwować wcześniej. Wszystkie szczegóły masz pod podanym linkiem.

Jeśli szukasz wygód, basenu, plazmy na ścianie, to szukaj w agencjach--->http://en.lesmenuires.com/winter/estate-agencies-199.htm

I pamiętaj zawsze pytaj o pakiety bo jeśli wynajmiesz sam apt to koszt samego karnetu w kasie na miejscu wynosi 260 E na 6 dni i nie będzie wyjścia trzeba będzie płacić.

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że oferta jest naprawdę super.

A nie za bardzo mogłem się doczytać o sposób płatności.

Wiem tylko, że jeżeli wycieczka zaczyna się za więcej niż 30 dni, to można wpłacić zaliczkę (30%), a kiedy reszta?

Jeszcze raz dzięki za informację.

Pozdrawiam

Rezerwowałem tak 3 i 4 lata temu. Cała procedura wygladała mniejwiecej tak: Klikasz RESERVE pod wybrana ofertą. Potem wybierasz date i chyba ilość osób. Otwiera sie wyszukiwarka w której wybierasz budynek i konkretny apt - warto przestudiować mapę, aby sie nie zdarzyło, że nie daj Boże będziesz musiał iść 100 m do wyciągu :D;). Później wybierasz rodzaj skipasa do wyboru zawsze były trzy Les Menuire-St.Martin, Bellevile i 3Valles. Jak już wszystko wybierzesz i przyklepiesz. Podajesz dane, a strona przekieruje Cię do bezpiecznych płatności, gdzie podajesz nr karty kredytowej, a jak nie masz (tak jak ja) to wystarczy zwykła debetówka. Później dostajesz e-mail z info, gdzie i w jakich godzinach masz się stawić po klucze i tam dopłacasz resztę. Ja raz zgłaszałem się do miejscowego biura obsługi turystów obok głównej skipasowni na tyłach Croissete, a raz do jakiejś agencji. Tam załatwisz resztę formalności czyli klucze oraz voucher na odebranie wybranego skipasa w kasie. Jeśli dobrze doczytałeś to najlepsze ceny są do końca października, później minimalnie jest drożej. Wszystko:)

EDIT. Byłem w tym kompleksie podesłanym przez Ciebie w linku w zeszłym roku. Sam kompleks bajka, basenik, sauny, wifi, duże nowoczesne apt. Ale jest niestety trochę na uboczu dojazd do głównych stoków 25 min, powrót podobnie. Do centrum kilkaset metrów z buta jak chcesz coś kupić, czy iść do knajpy.

Moja relacja ze stycznia tego roku---->http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/14789-Trzy-Doliny-Les-Menuires-14.01-21.01?highlight=Trzy+doliny

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu, z racji ferii w styczniu, rezerwowałem pobyt w Les Menuires poprzez stronę ośrodka. Z tego co pamiętam, to resztę należności trzeba było wpłacić w trybie jak zaliczkę (ja płaciłem kartą kredytową) na 30 dni przed przyjazdem. Kupowaliśmy pobyt ze skipasami na całe trzy doliny i karnety czekały w kopercie w agencji, z której odbieraliśmy klucze.

Za rok, z całą pewnością wszytko powtórzymy - cena w tym terminie jak free ski w grudniu we Włoszech, a teren bez porównania.

Pozdrawiam,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo za info.

W weekend spotykamy się i decydujemy co dalej. Z tego co poobliczałem, to rzeczywiście jeżeli teraz zarezerwujemy to wyjdzie nam ok. 300-350 euro za zakwaterowanie i skipass, więc rzeczywiście to samo co Włochy.

O same trzy doliny nie będę pytał, bo tu chyba nie ma o co pytać:)

A co do odległości apartamentu do stoków to wybieramy tylko ski-in and ski-out, nie ma innej opcji.

Jak zarezerwujemy to oczywiście daje od razu znać, później może mi się uda zdać relację:)

Dzięki fanatyk i Jacek, pozdrowienia dla kofeiny:)

Mam nadzieję, że nie będziesz miał fanatyku nic przeciwko, jeżeli się zapytam parę razy o jakieś sprawy, bo widzę, że naprawdę masz ogarnięty temat:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo za info.

W weekend spotykamy się i decydujemy co dalej. Z tego co poobliczałem, to rzeczywiście jeżeli teraz zarezerwujemy to wyjdzie nam ok. 300-350 euro za zakwaterowanie i skipass, więc rzeczywiście to samo co Włochy.

O same trzy doliny nie będę pytał, bo tu chyba nie ma o co pytać:)

A co do odległości apartamentu do stoków to wybieramy tylko ski-in and ski-out, nie ma innej opcji.

Jak zarezerwujemy to oczywiście daje od razu znać, później może mi się uda zdać relację:)

Dzięki fanatyk i Jacek, pozdrowienia dla kofeiny:)

Mam nadzieję, że nie będziesz miał fanatyku nic przeciwko, jeżeli się zapytam parę razy o jakieś sprawy, bo widzę, że naprawdę masz ogarnięty temat:)

Pozdrawiam

Podobny system działa również w Val Thorens, tylko tam trzeba dodatkowo doliczyć płatny parking ok. 50-60 E/tydz.. W LM parkingi są darmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Byliśmy od 5 stycznia do 12 stycznia.

Byliśmy w apartamencie du Soleil Authentique w Les Menuires (Reberty 2000).

Wrażenia z apartamentu:

Pojechaliśmy na noc (wyjazd w piątek) - jechaliśmy 18 godzin (1500 km), z dosyć dużymi przerwami itp. Dojechaliśmy do Reberty 2000 gdzieś koło 16. Zero problemów z check-in. Apartament - wzieliśmy 8-osobowy apartament - 2 sypialnie z łazienką, jedna sypialnia bez łazienki, no i jeszcze jedna dwójka w salonie. Miejsca było dosyć, jedynie może mała kuchnia. Reszta w porządku, czysto, ciepło, duży balkon itp z widokiem na góry. Pod samymi drzwiami zatrzymywał sie skibus, którym bez problemu (15 minut) można było dostać się do centrum Les Menuires - a tam restauracje carrefour (warto jechać po niektóre rzeczy, ponieważ w markecie Sherpa na 2000 m. n.p.m. było nieco drożej). W narciarni były grzejniki na buty, wyjście z apartamentu od razu na stok, którym można było bezpośrednio zjechać do jednej z głównej gondoli.

Wrażenia ze stoków:

Stoki fantastyczne - cztery dni pełne słońce - w takiej pogodzie można naprawdę dużo jeździć. Dwa ostatnie dni padał śnieg - tutaj jeździło się trochę mniej, ale dla tych co lubią świeży puch, to jest naprawdę fantastyczna zabawa. Wyciągi są nieco stare i nie do końca wygodne. Rzadko można spotkać kanapę zamykaną, a gondole często były stojące ze sprzętem w środku. W knajpach moim zdaniem drogo - generalnie ceny zaczynają się od 6 euro (piwo, frytki itp.) Jednak jeżeli ktoś się wybierze np. z Les Menuires do Courchevel to tak naprawdę nie będzie miał za dużo czasu żeby jeszcze siedzieć w knajpach na stoku... Ogólnie rzecz biorąc polecam, każdy znajdzie coś dla siebie.

Ogóle wrażenia:

Dwa ostatni dni padało, a i tak był nakaz ZDJĘCIA łańcuchów - trasa była czarna. Fajna atmosfera, fajne trasy, polecam wszystkim tym, którzy nie byli we Francji.

Napisałem to - może akurat komuś się przyda taka relacja.

Pozdrawiam

ŁukaszS

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

jestesmy aktualnie w Les Menuires w 3 Dolinach (kanet "les Manuires i St Martin de Belleville; dolina Val Thorens) .

wczoraj (sob) zaczelismy drugi tydzien. w pierwszym pogoda fantastyczna, teraz troszke siadla. tzn spore opady sniegu, czyli tez mniej slonca.

mieszkamy w centrum ( la Croisette ) apartament via INTERHOME. polecam.

wyjscie z narciarni prosto na stok. w kapciach do centrum handlowego z ogromna galeria itp.

bez zarzutu. dodam, ze jestesmy w Les Menuires 4rty sezon. wczesniej ze ski-france.com (super miejscowka takze to BRELIN tak najwiekszy tu budynek, pod koniec zjazdu "wioletka" (la violette). tez oczywiscie polozony na stoku, czyli bez podchodzenia czy dojezdzania na narty/z powrotem do apartamentu.

Polecam z calego serca.

gdynianka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...