Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Elan SL 04/05 czy warto??


ski-addicted

Rekomendowane odpowiedzi

Elan SL 04/05 czy warto??

CZESC!

Slyszalem od FOLC-a ze sa bardziej wymagajace od HCX.Elan widac grzecznie slucha sie FIS-u.Podobno tez narta dla nie za ciezkich ludzi,nowy SL to bardziej stary SLX, wiesz ten zielony,ale zeby te deche wygiac w skrecie trzeba miec nogi jak kangur. Glowna zmiana to wieksza szerokosc pod stopa,tak zeby bylo FIS-owsko.Sam latam na HCX (03/04) i sprawia Mi to duzo wysilku, nie wiem moze sie stazeje... Te deski to dla mnie diably.

Pozdrawiam...

gregkom@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elan SL 04/05 czy warto??

Nie wiem. Startuję amatorsko na nowym SLX z komórkową płytą Vist i to jest moim zdaniem najlepsza narta z dostępnych na rynku. Jest zupełnie inna od starej SLX. Jest trudniejsza z krawędzi na krawędź, ale szybsza i lepiej trzyma. Zajefajna narta. Dla mnie najlepsza. Podobnie dobry wydał mi sie tylko Fisher, ale w ubiegłym roku były straszne łopaty i było trudniej zaciesnmiać skręt. Trzeba było być cieższym narciarzem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...