Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

gdzie jest giełda narciarska na Górnym Śląsku?


Julka1976

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie jest giełda narciarska na Górnym Śląsku?

witaj

w Katowicach nadal się znajdują giełdy narciarskie i o ile dobrze pamiętam to chyba nawet 2 lub 3( przynajmniej tyle znalazłem w zeszłym sezonie) . jedna z nich znajduje sie na ulicy Słonecznej ( nazywa się chyba nawet słoneczna giełda lub jakoś tak) , a druga troche dalej na Józefowskiej ( o ile dobrze pamiętam ), giełda sprzętu zimowego jest też w Mysłowicach, zaraz koło giełdy samochodowej- poszukasz a napewno znajdziesz. pozdrawiam-hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest giełda narciarska na Górnym Śląsku?

hej

byłem dzisiaj na "Giełdzie sprzętu zimowego" w Mysłowicach- (znajduje sie ona koło giełdy samochodowej), więc mogę powiedzieć co tam mają, giełda niezbyt wielka, kilka stoisk z butami i nartami, mają tam sprzęt urzywany, a więc ceny zachęcające ( w przeciwieństwie do giełdy słonecznej gdzie w zeszłym sezonie mieli same nowe narty ) ceny butów zaczynaja sie od około 50 złotych, z tym że mając 150 zł można kupić całkiem przyjemne buty w dobrym stanie na 4 klamrach. Narty są i klasyczne i karwingowe, karwingowe najczęściej w przedziale cenowym 400-600 zł, narty są głównie w niezłym stanie technicznym po ostrzeniu krawędzi i regeneracji ślizgów, było kilka ciekawych modeli np. Atomic 9.10 do funkarwingu z wizaniami na wysokiej plycie za 600zl i klika nart dla kobiet raczej np. Head big easy co mial chyba 150 cm w cakiem przyzwoitym stanie chyba za 430 zl ( prawie je kupiem dla dziewczyny ), ogolnie jezeli niemasz zamiaru wydac kupe kasy to warto tam skoczyc- gielda czynna jest chyba tylko w niedziele przed poludniem.

ps. wydaje mi sie ze jak spadnie sniego to beda mieli wiecej sprzetu ale i ceny tez pewnie troche podskocza.

pozdrawiam- hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

gdzie jest giełda narciarska na Górnym Śląsku?

hej

byłam w niedzielę na giełdzie w Mysłowicach i niestety rozczarowałam się:(sprzęt w fatalnym stanie, właściwie żadnego wyboru. Nie wiem , może miałam pecha...jeden ze sprzedających powiedział mi...że nie kupiłby na tej giełdzie nawet opaski...i polecił giełdę w Katowicach na Ceglanej.Wybieram się tam w niedzielę.Pozdrawiam ciepło

Julka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...