Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Do carver11 i klito !!!


mr.scrooge

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam bardzo, czy mogą panowie sobie odpowiadać następnym razem na zasadzie, że ktoś stworzy wątek a żeby na niego odpowiedzieć interlokutor użyje opcji "odpowiedź do wątku" a nie odpowiadając założy nowy wątek, który jest odpowiedzią... Takie są ogólne zasady użytkowania for internetowych i jest po prostu ładniej i wygodniej a nie że wątki są dialogiem pomiędzy jedną osobą a drugą. Myślę, że macie szczęście, że pan Jacek Ciszak jest tak łagodnym adminem i że wyjechał akurat do Włoch ;P bo inny admin usunął by wątek jak nie zbanował użytkownika ;P

Z góry dzięki za wysłuchanie mojej prośby i wam radzę podziękować za wyrozumiałość pana J.C.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do carver11 i klito !!!

El - obie sytuacje nie bardzo przystaja do siebie jakościowo i tematycznie. :))) A co do wybaczania? Nie mam mu co wybaczac.

tow. scrooge - czy ja drwie z faceta, ze przyznal sie do bledu? Eeej... chyba nie.

Carver11-gratuluje zdobycia nowej wiedzy...

Do wszystkich: zalapalem sie na Zjazd Grabarzy? Bo taki jakis funerlany klimat... ;)))

Emotikony...

Pozdrowienia!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...