Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wypożyczalnie narciarskie


kalosh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zna ktoś jakąś wypożyczalnię czynną jeszcze w kwietniu w Łodzi? Happyski i Wierchy już będą zamknięte. Jakieś inne pomysły?

Pozdrawiam, Dawid.

PS. Jak zmienic temat wątku, bo ten mój nic nie mówi o tym o co chcę zapytac?

Edytowane przez kalosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli narty na wyjazd potrzebujesz, to nie musisz koniecznie mieć tą wypożyczalnie zgodną z Twoją lokalizacją, wiem ze są już możliwości wypożyczenia nart wysyłkowo, widziałem nawet takie oferty na Allegro, np: http://allegro.pl/blizzard-g-power-fs-174cm-2014-wypozyczenie-i3104091860.html. Choć przyznam szczerze że jak miał bym dać 450 zł za te narty to wolał bym kupić do Marczello i ewentualnie potem sprzedać, pod warunkiem że je odda za cenę w licytacji, no ale to zainteresowany musi rozmawiać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej kupić, jednorazowo większy wydatek ale narty twoje. Do tego jeszcze koszt wysyłki czyli prawie 500zł:eek:

Nawet ta propozycja jest bardziej interesująca : http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/17142-Sprzedam-narty-FISCHER-PROGRESSOR-10-C-LINE-175cm-R17-14.

Ewentualnie propozycja Marczello jest też sensowniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że lepiej kupić:)

To nie dla mnie i nie jestem w takiej pozycji do negocjacji, żeby móc stanowczo powiedzieć "kupuj!". Koleżanka się broni, 'jeszcze nie teraz' itp, itd. Więc jak nie, to nie;) Swoje kupiłem po pierwszym dniu w Bełchatowie;) Zwróciły się już chyba ze cztery razy.

Co do nart, które podaliście to jeszcze nie takich szukam. To mają być deski posmarowane świeczką, bo osoba dopiero zjeżdża pługiem:)

Pewnie będzie tak, że wynajmiemy po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wypożyczalnia jakieś 50km od Łodzi, koło Tomaszowa Maz. - sklep, wypożyczalnia, serwis - http://www.narty-yeti.pl/.

Facet ma to przy domu, więc jest czynna na zawołanie / na telefon - akurat byłem tam wczoraj bo potrzebowałem kijki dla syna, sprzedał mi używki za 20 dychy. Nie wiem jak z wyborem (na oko to średnio), ale ze 100 par nart tam widziałem, a może i więcej więc dla początkujacej osoby na pewno coś znajdziesz.

Jeszcze mi się kojarzy, że kiedyś (z 15-20 lat temu jak tam studiowałem) były 2 serwisy i chyba też wypożyczalnie obok siebie na Zuli Pacanowskiej i 1 blisko od nich na Kilińskiego między Pomorską i Północną, nie wiem też czy Goldsport na Żeromskiego nie ma czasem wypożyczalnii. Ale pamięć zawodna jest i nie jestem pewien czy to nie były tyllko serwisy bez wypożyczalni.

W każdym razie koło Tomaszowa dosteniesz coś na pewno, a w Łodzi nie chcę mi się wierzyć, ze nic nie ma.

Edytowane przez Szymon_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...