Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kupno nart-kto doradzi?


Kaha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W tym chce sobie kupić nowe narty carvingowe (nowe tzn inne moga byś uzywane).Chciała bym sie doradzić bo nie wiem jakie model kupić. Jeżdze na nartach o 8 lat. Ostatnie moje narty to (rossignole p9-kupione ok 3 lata temu)

Mam 180cm wzrostu. I wslanie chyba chciala bym cos bardziej profesjonalnego( chociaz tez nei jestem pewna czy dam sobei rade) Myślalam np o Blizzard-ach SPX lub headach c200. Czy może mi ktosdoradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno nart-kto doradzi?

Zależy od tego, jaki styl jazdy preferujesz - niskie/duże prędkości, skręt wąski czy bardziej gigantowy, jazda na przygotowanych trasach czy poza nimi, technika tradycyjna czy już bardziej carvingowa, jazda typowo rekreacyjna czy bardziej dynamiczna itp?

A może po prostu pojechać i skorzystać najpierw z kilku modeli z wypożyczalni i dobrać te najbardziej odpowiednie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno nart-kto doradzi?

Dobry pomysł ma Wyga, spróbuj pojeździć na róznych nartach np. z centrów testowych, czasami można tam tez kupić sprzęt trochę używany taniej niż w sklepie, ja tak zrobiłem i kupiłem najlepsze narty na wiecie - Fishery RC4 :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...