1. Wagon nowej widokowej kolejki na Kasprowy ma calkowicie zalodzone szyby i nic przez nie nie widać. Tyle kasy wydali, a na góre jedzie się jak w puszcze rybnej. Panowie z PKL przeoczyli jak zawsze fakt, że kolejką będą jeździć ludzie!
2. Biletu na Goryczkową oczywiście nie da się kupić ani w Kuźnicach, ani na szczycie
3. W stacji górnej nie ma ani 1/2 stojaka na narty......
4. 15.12.2007 na Goryczkowej świetny opad śniegu. Powder day! Niestety dopiero o 10 rano (krzesło powinno ruszyć o 9.00) z budy wytoczył się Miś-PKL i powiedził, że ich zaskoczyła zima i krzesło nie ruszy!
PKL, to jest firma z tradycjami
lepki