Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

lepki

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    26
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O lepki

  • Urodziny 01.01.1981

Informacje osobiste

  • Imię
    Michał Brożyna
  • Miejscowość
    Kraków

lepki's Achievements

Początkujący

Początkujący (2/6)

0

Reputacja

  1. Panie Bugajson. Zważ Pan na bajer zanim Cię ktoś do wora zkitla albo przynajmniej uświadom Waść sobie, że określenie "debil" w ugruntowanej linii orzeczniczej sądów polskich jest uważane za zniesławiające i może sporo kosztować. Ja się nie obrażam i przed sąd ciągać nie będę - żaden honor Pańską facjatę z bliższej odległości podziwiać, ale może trafisz Pan kiedyś na personę o podobnym do siebie zacięciu i po takim "dictum debilum" na forum będziesz miał Koleś res iudicata za parę tysiaków! michał brożyna vel lepki
  2. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,4874852.html W Zermatt od kilku lat maja pelno w gaciach, bo naprawde sztuczne nasnierzanie stokow zaburzylo stosunki wodne. W Polsce bedzie to samo!
  3. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4874852.html W Zermatt od kilku lat maja pelno w gaciach, bo naprawde sztuczne nasnierzanie stokow zaburzylo stosunki wodne. W Polsce bedzie to samo!
  4. 1. Wagon nowej widokowej kolejki na Kasprowy ma calkowicie zalodzone szyby i nic przez nie nie widać. Tyle kasy wydali, a na góre jedzie się jak w puszcze rybnej. Panowie z PKL przeoczyli jak zawsze fakt, że kolejką będą jeździć ludzie! 2. Biletu na Goryczkową oczywiście nie da się kupić ani w Kuźnicach, ani na szczycie 3. W stacji górnej nie ma ani 1/2 stojaka na narty...... 4. 15.12.2007 na Goryczkowej świetny opad śniegu. Powder day! Niestety dopiero o 10 rano (krzesło powinno ruszyć o 9.00) z budy wytoczył się Miś-PKL i powiedził, że ich zaskoczyła zima i krzesło nie ruszy! PKL, to jest firma z tradycjami lepki
  5. lepki

    Powoli dojrzewam do zakupu:)))

    Powoli dojrzewam do zakupu:))) kup sobie Dynastar ski cross 10 bedziesz zadowolony na stoku w kazdych warunkach....... l.
  6. warto przeczytac http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070205/prawo/prawo_a_12.html lepki
  7. lepki

    kasprowy

    kasprowy 1. dziala tylko Gasienica, o ile nie wieje 2. sniegu na stoku jest tak sobie, na dole w szyjce bardzo malo i troche ziora gleba, ale mozna sie przeslizgnac 3. kolejka mozna jezdzic tam i z powrotem, na nartach dojedziesz tylko do Murowanca..... ponizej jest wiosna lepki
  8. byl ktos tam? w tym roku? http://www.plejsy.com/static.php?dir=pl/stredisko lepki
  9. Znalazlem aukcje, cena naprawde swietna http://www.allegro.pl/item148768769_dynastar_ski_cross_10_z_wiazaniami_za_699_pln_.html lepki
  10. Statystyka wypadków narciarskich see link, to jest doktorat (po niemiecku) na temat carvingu i urazow http://deposit.ddb.de/cgi-bin/dokserv?idn=977823776&dok_var=d1&dok_ext=pdf&filename=977823776.pdf
  11. I do JC i do Bobicia . Stoper do FAT za 170 pln popatrz sobie na http://www.mikstur.pl/ R10.20 sa zajebiste, Sugar Daddy tez, ale to zupelnie inna narta, na stok nie ma sensu. Naxo nie kupuj! Wystarcza Diamiry Explorer Zreszta po co sie tak przejmujesz ciezarem, na czas w zawodach biegasz? lepki
  12. Jakie narty????Fischer Atomic czy Volkl? Pomocy!!! kup sobie kneissl red star!
  13. lepki

    Atomic Sweet Dady

    Atomic Sweet Dady no ale to sa mieciutkie narty na puszek, nieprawdaz?
  14. lepki

    K2 Apache Outlaw

    Czy ktos ma doswiadczenia z K2 Apache Outlaw? Czy to jest twarda narta, czy da sie na niej takze jechac na spidzie po tawardym sniegu? lepki
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...