Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Soszów - ceny SZOK!!!


nexcom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jutro wybieramy sie na nartki i tak sprawdzam warunki i ceny w tym sezonie , z ciekawości rzuciłem okiem na cennik Soszowa na ten sezon i troche mnie zatkało , czy dobrze licze ze przejazd "z dołu na góre" przy najnizszym karnecie A placimy 5pln? to chyba znacznie drozej niz w zeszlym sezonie czy moze sie myle?

szczegóły: http://www.soszow.pl/cen_kar.htm

to juz chyba lekkie przegiecie, a KARNET od 15:00 do 19:00 - 50 zł. !!!

rozumiem ze koszty utrzymania są duże ale za kwote 30-40 pln mamy calodzienny karnet na slowacji.

Nie wspomne juz o opłatach za parking które mnie zaszokowaly w zeszłym sezonie 5pln dolny 10 PLN !!!! górny.

Nastepna sprawa ze wszystkie trasy nie sa czynne - na velkiej raczy od dwoch tyg. oplaty byly 25% karnetu ze wzgledu na nie dziłające wszystkie trasa - ale widać polaczki tylko chcą sie dorabiać i nie zalezy im na promocji stacji tylko jak najszybszym nabiciu kasy - SZOK !!! w tym roku chyba nie odwiedze soszowa - niestety ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soszów - ceny SZOK!!!

Proszę pana no.. że tak powiem w cenach nic szokującego... No co się pan z choinki urwał... ?? ;P Tyle kosztuje narciarstwo.. ;P

Fakt faktem że w Beskidach w Polsce trasy i wyciągi są nieporównywalne z innymi natomiast ceny niestety są porównywalne.. ale tak zawsze było...

Chciałem też zauważyć że byłem ostatnio na Velkiej Racy i żadnych zniżek nie dostałem... całodzienny karnet 650 koron słowackich czyli około 70-80 zł (nie wiem dokładnie jak stoi teraz korona słowacka..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...