Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wasze MUST HAVE na początek


Larino

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisze Bumer, pierwsze narty Polsport skręcany na czubach :biggrin:,które się notabene po dwóch sezonach rozlazły, pierwsze buty nie pamiętam nazwy ale polskie skórzane z dwoma klamrami na górze, kije mady by Polsport. Co do ubioru termo to na początek były piankowe spodnie i do tego sweter mady by targ pod Gubałówka(następny golfik babcia zrobiła na drutach:biggrin:) do tego kurteczka z ortalionu. To jak się teraz faktycznie na to wszystko patrzy to normalnie szok, a jak się coś wtedy udało kupić fajnego to był dopiero szok(kuzynka miała w tamtym czasie buty skorupy Dachstein:sorrow: czujecie ten mój szok). I znów wrócę do słów Bumera trzeba chęci a nie sprzętu przedewszytkim czego sobie i Państwu życzę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze dodam dobry humor, i dobre dla początkujących narty (bo ja musiałam osobiście kombinić, gdyż na początek zakupiłam narty "ładne", ale niekoniecznie dobre dla laików i się zraziłam na wiele, wiele lat. Po wielu, wielu latach - po uszkodzeniu kolanek i "wyzdrowieniu, a raczej doprowadzeniu się do stanu używalności ze stabilizatorami na kolanach" zakupiłam narty "nie ładne" ale dostosowane do moich umiejętności - i to najważniejsza kwestia - oraz jeden przez cały sezon instruktor, najlepiej upierdliwy i ostry - wówczas najszybciej ambitny jest w stanie się nauczyć podstaw prawidłowej technika później tylko szliffen glaffen technikum. No i na drugim miejscu twardość buta, dla początkujących niższy flex, w miarę doskonalenia umiejętności - większy.

KASK i GOGLE , oraz ciepłe rękawice.

co do kijków - najpierw polecam opanować jazdę bez nich - jak to opanujecie i weźmiecie kije do rąk - na początku będzie Wam dziwnie, ale kilka razy i będziecie śmigać pewnie i bezpiecznie.

Dla zmarzluchów (takich jak ja ) polar, kurtka, spodnie o jak najwyższej wartości membrany!no i kominiarka, na większe (-20 i niżej) mrozy maska na nos również!

Porządne skarpety - jak takie są to ciepło w stópki ( wiem , bo przetestowałam takie no-name, i one guano dają!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...