Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dziwne pytanie :/


diablik

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne pytanie :/

ochraniacze często mają metalowe zatrzaski, suwaki lub w najlepszym razie rzepy, spróbuj je wsadzić do środka, zapiąć buty i pojeździć. Dalej nie będę pisał co będzie z Twoimi nogami(wiem bo tak zrobiłem i logo z zatrzasków nosiłem na skórze przez tydzień):))))))).

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie :/

Tylko na buty, chyba, że pod koniec dnia chcesz miec odcisniete do krwi slady po twoich cudownych ochraniaczach.

Do butow wkladasz tylko noge w skarpecie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do reszty piszących w tym wątku!!

Niewiem jak w waszych spodniach, ale w moich jest wszyty rękaw który wkłada się do buta i niepowoduje on żadnych odcisnięć czy znamion na skórze, a przy okazji blokuje dostawanie śniegu powyżej.

Zresztą jego średnica niepozwala na nasunięcie na buty- no chyba że ma się łydkę wąską jak kobieta i takież same buty-najlepiej damskie kozaczki na te może się jeszcze nasunie.

Wiedzcie że są różne spodnie, a co za tym idzie różne pomysły co do ochrony przed sniegiem:-)

Jeżeli ktoś niewierzy że coś takiego jest to zapraszam do mnie na oględziny.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do reszty piszących w tym wątku!!

Hm....oczywscie jest mozliwe ze ktos wymyslil takie spodnie ( jaka to firma?). Trudno jest mi sobie to wyobrazic w jaki sposob rekaw (czyt. fartuch przeciwśniezny?) wlozony DO buta chroni przed wpadaniem sniegu (tez do buta). Ale coz... byc moze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...