Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Operacja kolana , pytanie do poznaniaków


logos

Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój problem po wypadku na desce surfingowej w majowy weekend trafiłem na artroskopię kolane na której przycięto mi łękotki i przerosty błony maziowej w lewej nodze. Prawą operowałem dwa lata temu też po wypadkuna desce. Po trzech tygodniach wróciłem na deskę i bez problemów pływałem każdy weekend . Niestety w chwili obecnej okazało sie , że mam też uszkodzenia chrząstki stawowej / chondromolacja II stopnia / rzepki i kłykcia. Chrząstka est popękana i wskutek tego przy ruchach skretnych i mocnym obciązaniu nogi powoduje ból. Jazda na nartach raczej wykluczona nie za bardzo moge biegać i szybko chodzić. Trafiłem do Kliniki Schorzeń Kolana przy ul. Siedmiogrodzkiej w Poznaniu do dr.Grudniewicza który zaproponował mi ponowną artroskopię i regenerację chrząstki. Ponoć efekty są super. Zabieg wykonywany od kilkunastu lat na przeszło tysiącu pacjentów. Czy ktoś z grupowiczów ma jakieś doświadczenia z tą prywatna

kliniką lub był ich pacjentem? A może wykonywał podobny zabieg w Carolinie w W-wie ? Chciałbym być pewny, że czas, ból i kasa nie pójdzie na marne.

Czekam na info na grupie lub na priva

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja kolana , pytanie do poznaniaków

Cześć Wojtek, zadzwoń 608 554424 lub po 21.00 (61) 8281786. Jestem z Poznania i środowisko kolanologów znam dosyć dobrze, postaram się umówić Ciebie z kimś z innego ośrodka na konsultację. Pozdr.,

Olek Ferchmin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja kolana , pytanie do poznaniaków - zdecydo

Zdecydowanie Carolina, moja znajoma skazana przez kilku wybitnych specjlaisów na inwalidzwo przeszła operacjęi rehabilitację w Carolinie, z sukcesem - w ostatni weekend byliśmy nan nartach. Pozdro.A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...