Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

co kupić, uprzejmie proszę o pomóc.


Toro_3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje nart z wiązaniami maksymalnie w przedziale cenowym 1000-1500 zł. Jeśli mam się zbliżyć do mojego limitu max, chce żeby to były jak najlepiej wydane pieniądze, dlatego proszę o pomoc w doborze sprzętu.

Chciałbym aby to były jak najlepiej wydane pieniądze. Jeżdzę od 20 lat (poziom średnio-zaawansowany +), moja waga to 98 kg, wzrost 186-188:crazy:

Jeżdzę zarówno krótkimi skrętami na wprost, jak i szybciej długimi łukami, raczej po trasach narciarskich (czasem zdarzy mi się wyjechać). Narazie po wizytach w decatlonach, gosportach i innych tego typu przybytkach najbardziej zainteresowały mnie Rossignole Pursuit 13 Carbon Xelium w cenie 1300 zł,ale obawiam się, że cena co do możliwości tej narty nie jest adekwatna. Inne jakie mnie zainteresowały to Volkl Sensor (ale to raczej na cenę)...byłbym bardzo wdzięczny za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje nart z wiązaniami maksymalnie w przedziale cenowym 1000-1500 zł. Jeśli mam się zbliżyć do mojego limitu max, chce żeby to były jak najlepiej wydane pieniądze, dlatego proszę o pomoc w doborze sprzętu.

Chciałbym aby to były jak najlepiej wydane pieniądze. Jeżdzę od 20 lat (poziom średnio-zaawansowany +), moja waga to 98 kg, wzrost 186-188:crazy:

Jeżdzę zarówno krótkimi skrętami na wprost, jak i szybciej długimi łukami, raczej po trasach narciarskich (czasem zdarzy mi się wyjechać). Narazie po wizytach w decatlonach, gosportach i innych tego typu przybytkach najbardziej zainteresowały mnie Rossignole Pursuit 13 Carbon Xelium w cenie 1300 zł,ale obawiam się, że cena co do możliwości tej narty nie jest adekwatna. Inne jakie mnie zainteresowały to Volkl Sensor (ale to raczej na cenę)...byłbym bardzo wdzięczny za porady.

Dorzucisz nieduzo i moge Ci sprzedac moja nowa deche nieuzywana na gwarancji. Sprzedaje z powodu kontuzji,katalogowa deska rossignola:

http://www.skionline.pl/sprzet/narty,12-13,rossignol,pursuit-18-aramid-titanal-basalt-tpx,5949.html

Dechy z decathlonu raczej sobie odpusc.

Długośc 177 a wiec najdluzsza i naodpowiedniejsza dla Ciebie w tej grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Najlepiej kup sobie 2 lub 3 pary nart używanych(AM, SL, SG), jak tak robię w sezonie do 2 par rocznie, kupuje tylko w jednym sklepie w Wiśle, sprzęt zawsze naostrzony i gotowy do jazdy znajdziesz ich także na allegro:

http://allegro.pl/show_user.php?uid=20219147

Kupiłem u nich już 5 par nart w czasie 2 sezonów i nigdy się nie zawiodłem - mają szczery opis i jeżeli jest jakiś problem - to jest on zawsze w opisie aukcji

Kupuje zawsze narty do 600 zł za Parę.

Pozdrawiam Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee jak nie masz zacięcia by szarpać raz krótki skręt a raz gigantowy to porozgladaj sie za twardymi allmountain - k2 rictor np

2 lub 3 pary nart po 500 płn to szmelc który trzeba targać w vanie - 2 pary jak raz jeździsz po stoku a innym razem poza trasa.

Budżet masz zacny - na pewno znajdziesz coś dla siebie - z twoja masa szukaj twardych desek - na miękkich będziesz pływał. :) Aha i nie polecam używek. Nigdy nie wiadomo co sie z nimi działo - i nie kupuj marketowek - poszukaj jak kupić dechy, które faktycznie odpowiadają opisowi producenta

Edytowane przez zuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...