Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szybki wypad na najblizszy lodowiec (Kitzsteinhorn)


maciuch

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, skąd Ci się wzięło że Kitzsteinhorn to najbliższy lodowiec?

Po drugie po co chcesz jechać na lodowiec w środku zimy?

A po trzecie, to jakie jest prawdopodobieństwo że ktoś co Ci da namiar na kwaterę ta akurat będzie wolna?

Po czwarte, nawet jak byś miał te namiary z przed 10 lat, to będzie jak w "po trzecie"

A żeby Ci pomóc to podpowiem Ci że kwater najlepiej szukać u źródła, czyli na stronie Kaprun, Zell am See, ale pssst, nikomu o tym nie mów bo to wielka tajemnica:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za podpowiedz. Widze, ze trafilem na wszechwiedzacego.

po pierwsze: jest jeden blizszy - z tego co pamietam 50 km blizej tylko, ze jest na nim 10 razy mniej tras i nic w poblizu. Nie chce jechac na Hintertuxa czy innego bo jest tam co najmniej 250 km dalej a ja niestety mam tylko 4 dni na wyjazd, wlacznie z przejazdem. Po drugie poprzednim razem jak tam jechalem nie znalazlem na ofiajclanej stronie a poprzez polecenie miejsca (ktorego nie bylo na oficjalnej) od osoby, u ktorej mieszkalem wczesniej, gdy bylem tam z biurem podrozy. Po trzecie skad wiesz, czy np nie jade z kims, kto chcialby pierwszy raz w zyciu znalezc sie na lodowcu.

Jest moze ktos zyczliwy, kto rzeczywiscie ma namiary na jakis tani nocleg, ktory niekoniecznie jest na oficjalnej stronie Kaprun-Zell?? Wierze, ze ktos taki sie znajdzie.Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: jest jeden blizszy - z tego co pamietam 50 km blizej tylko, ze jest na nim 10 razy mniej tras i nic w poblizu.

No to nawet nie chodzi o pamięć, ale o brak wiedzy, więc jako wszechwiedzący(jak mnie określiłeś:tongue:) zdradzę Ci że w podobnej odległości(a nawet mniejszej o ok 40 km) jest lodowiec w Karyntii Mölltaler, który w mojej ocenie ma lepszą ofertę jako sam lodowiec od tego w Kaprun. Ten o którym piszesz jak przypuszczam to Dachstein i jego oferta pod kontem narciarstwa jest symboliczna.

Nie chce jechac na Hintertuxa czy innego bo jest tam co najmniej 250 km dalej a ja niestety mam tylko 4 dni na wyjazd, wlacznie z przejazdem.

To to jest już w ogóle nie prawdą, na Tuxa jest dalej niż do Kaprun o ok. 80 km:rolleyes::, a na najdalej oddalony lodowiec od PL w Austrii czyli Kaunertaler, jest dalej niż do Kaprun o ok 170 km, 250 jak piszesz to już jesteś we Włoszech:tongue:.

Po drugie poprzednim razem jak tam jechalem nie znalazlem na ofiajclanej stronie a poprzez polecenie miejsca (ktorego nie bylo na oficjalnej) od osoby, u ktorej mieszkalem wczesniej, gdy bylem tam z biurem podrozy.

To było 10 lat temu jak piszesz, wtedy w AT internet był traktowany po macoszemu, na dzień dzisiejszy jak kogoś nie ma na liście w serwisach, to go po prostu nie ma, no bo i niby w jaki sposób miał by oferować swoje usługi - z poczty pantoflowej nie wyżyje:stupid:

Po trzecie skad wiesz, czy np nie jade z kims, kto chcialby pierwszy raz w zyciu znalezc sie na lodowcu.

A to nie podlega akurat dyskusji, skoro ktoś chce bardzo, to proszę nie ma sprawy, jak by na mnie to trafiło to z racji że jestem wszechwiedzący, wytłumaczył bym takiej osobie że to o tej porze roku nie ma sensu i rzeczowo wyjaśnił dlaczego:smile:

Jest moze ktos zyczliwy, kto rzeczywiscie ma namiary na jakis tani nocleg, ktory niekoniecznie jest na oficjalnej stronie Kaprun-Zell?? Wierze, ze ktos taki sie znajdzie.Dzieki

Proszę bardzo nie sporzyte pokłady mieszkań, tylko wybierać, przebierać, pisać maile, albo dzwonić:

http://www.kaprun.at/en/tourismus/hotelsunterkuenfte/appartements.html

A może ktoś się jeszcze trafi co będzie miał coś z pod lady:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...