Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zell am See - Kaprun


mr.scrooge

Rekomendowane odpowiedzi

Zell am See - Kaprun

Witam Cię. mam prośbe do Ciebie. Mozesz mi napisac cos więcej na temt Zell am See i Kaprun: tzn: ceny wszystkiego co potrzebne tam na miejscu do dobrej zabawy, ceny noclegów i gdzie? ile jest km od Polskiej granicy do Zell am See i Kaprun. w ile osób byliście, na ile dni i ile Was wyszła ta wyparawa.

Dziękuje.

Moze po Twojej pomocy uda mi sie w reszcie wyciagnac Rodziców na Zell am See i Kaprun. Juz w zeszłym roku sie zapociekalismy tam.

Mozesz mi podać aders gdzie mieszkaliscie, jesli warónki były dobre i ceny. pozdrawiam.

Dziekuje.

Ricky

Możesz odpisać na ricky2001@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zell am See - Kaprun

No więc tak.

Mieszkaliśmy jakieś 100m od Schmittenhohe w Zell am See w apartamencie w budynku, którego właścicielka wynajmuje go tamtejszemu bankowi. Także łatwo zauważalne ;P

Jeśli chodzi o ceny, to warto kupić sobie karnet ileś dniowy albo np. 6 z 7 t.j ważny w ciągu 7 następnych dni ale tylko w 6 dni można jeździć co jest wygodne ponieważ można sobie zrobić w jakiś dzień przerwę. Ważne jest to że karnet ten nie obowiązuje tylko na Schmittenhohe w Zell am See ale także w Kaprun na lodowcu Kitzteinhorn oraz na Maiskoglu.

Ja tam byłem nie w "wysokim sezonie" bo Austryjacy nie mają ferii w 2 połowie stycznia więc ceny wyglądały tak:

Narty(karnety dział. od 8.30):

1 dzień dla wieku do 16: 17,50 lub 15.50 euro

1 dzień dla wieku 16-19: 28 lub 25 euro

1 dzień dla wieku powyżej 19: 35 lub 31.50 euro

Apartament (wynajmowaliśmy w 5 osób + 2 małych dzieci):

65 euro za dobę.

Od granicy polsko-czeskiej w Chałupkach do Zell am See jest ok. 720 km

a warunki jak to warunki w Austrii :) a w razie złych warunków na Schmittenhohe (ponad 2000 m wys. ) zawsze można wybrać się do Kaprun na lodowiec Kitzteinhorn (tam sezon cały rok)

Jeszcze jedna gratka:

Na przeciwko dolnej stacji Shmittenhohe salony & serwisy Volkswagena, Audi, BMW, Skody i ..... PORSCHE (można spróbować załapać się na próbną.. ;PPP ) W ogóle cała "wioska narciarska" pod Schmittenhohe nazwana jest "wioską narciarską Porsche" a w Inter Sporcie w Kaprun do kupienia narty "Porsche" za całkiem sporą sumkę.. ;P

Ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zell am See - Kaprun

No więc tak.

Mieszkaliśmy jakieś 100m od Schmittenhohe w Zell am See w apartamencie w budynku, którego właścicielka wynajmuje go tamtejszemu bankowi. Także łatwo zauważalne ;P

Jeśli chodzi o ceny, to warto kupić sobie karnet ileś dniowy albo np. 6 z 7 t.j ważny w ciągu 7 następnych dni ale tylko w 6 dni można jeździć co jest wygodne ponieważ można sobie zrobić w jakiś dzień przerwę. Ważne jest to że karnet ten nie obowiązuje tylko na Schmittenhohe w Zell am See ale także w Kaprun na lodowcu Kitzteinhorn oraz na Maiskoglu.

Ja tam byłem nie w "wysokim sezonie" bo Austryjacy nie mają ferii w 2 połowie stycznia więc ceny wyglądały tak:

Narty(karnety dział. od 8.30):

1 dzień dla wieku do 16: 17,50 lub 15.50 euro

1 dzień dla wieku 16-19: 28 lub 25 euro

1 dzień dla wieku powyżej 19: 35 lub 31.50 euro

Apartament (wynajmowaliśmy w 5 osób + 2 małych dzieci):

65 euro za dobę.

Od granicy polsko-czeskiej w Chałupkach do Zell am See jest ok. 720 km

a warunki jak to warunki w Austrii :) a w razie złych warunków na Schmittenhohe (ponad 2000 m wys. ) zawsze można wybrać się do Kaprun na lodowiec Kitzteinhorn (tam sezon cały rok)

Jeszcze jedna gratka:

Na przeciwko dolnej stacji Shmittenhohe salony & serwisy Volkswagena, Audi, BMW, Skody i ..... PORSCHE (można spróbować załapać się na próbną.. ;PPP ) W ogóle cała "wioska narciarska" pod Schmittenhohe nazwana jest "wioską narciarską Porsche" a w Inter Sporcie w Kaprun do kupienia narty "Porsche" za całkiem sporą sumkę.. ;P

Ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...