Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Odstąpię rezerwację 400zł taniej!! Risoul 28.02-09.03


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam do odstąpienia opłaconą rezerwację na wyjazd do Risoul z biura podróży, wyjazd odbędzie się w dniach 28.02-09.03.

Cena wyjazdu z ubezpieczeniem to 1619zł, jednak odstąpię ją za 1219zł, ponieważ chcę odzyskać chociaż część pieniędzy.

Oferta bardzo pilna, bo w czwartek (13.02) trzeba dać odpowiedź.

Link do oferty: http://**************/risoul-marzec-2014

W cenie:

– zakwaterowanie 7 noclegów

– skipass Risoul-Vars 6 dni

– przejazd komfortowym autokarem

– ubezpieczenie KL, NNW, BP, ratownictwo

– opiekę koordynatorów

– atrakcje sprawdź poniżej!

Cena nie zawiera:

- wyżywienia

– zwrotnej kaucji za apartament 50€/os.

– opłaty klimatycznej 8€/pobyt za 1os.

– sprzątania końcowego 60€/apart. (można posprzątać samemu)

– poszewek na pościel w cenie 10€ (można zabrać swoje)

– kaucji zwrotnej za skipass 5€/os.

Zakwaterowanie:

Apartamenty znajdują się w Risoul w apartamentowcach: Pollux, Castor, Aldebaran, Vega, Betelgeuse, Altair, Pegase, Cassiopee oddalonych od 50 do 100m od wyciągów narciarskich.

Możliwość zakwaterowania w 4,6,8 osobowych apartamentach.

Apartamenty 4 osobowe posiadają pokój dzienny z rozsuwanym łóżkiem dla 2 osób połączony z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (wszystko co jest niezbędne do gotowania) oraz aneks sypialny dla 2 osób (łóżko piętrowe).

Apartamenty 6 osobowe posiadają pokój dzienny z rozsuwanym łóżkiem dla 2 osób połączony z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (wszystko co jest niezbędne do gotowania) oraz aneks sypialny dla 2 osób (łóżko piętrowe) oraz dodatkową sypialnia dla dwóch osób.

Apartament 8 osoby jest dwupiętrowy posiadają obszerny pokój dzienny z rozsuwanym łóżkiem dla 2 osób połączony z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (wszystko co jest niezbędne do gotowania) oraz dwa aneks sypialniane dla 2 osób (łóżko piętrowe) i dodatkową sypialnia dla dwóch osób.

Niedaleko znajduje się również market, restauracje, bary, wypożyczalnie sprzętu zimowego, dyskoteka. Apartamenty nie są zbyt duże ale bardzo klimatyczne !

Możliwość zakwaterowania w mniej osób (dopłata za wolne łóżko 600zł)

Można również zostać dokwaterowanym do apartamentu bez żadnych dopłat.

Apartamenty posiadają pościel/koc bez poszewek, które można wypożyczyć.

Koszt 12€-pościel, 5€-ręcznik (płatność i odbiór w głównym punkcie informacji na miejscu).

Możliwe opcje dodatkowe:

- WiFi 30e/ tydzień

Jeśli chcecie mieć gwaranację zakwaterowania w apartamencie o danym rozmiarze, oczywiście istnieje taka możliwość wyłącznie za potwierdzeniem mailowym rezerwacje@**************

(Potwierdzenie mailowe należy mieć wydrukowane)

Transport:

Dojazd – Luksusowe Autokary wyjeżdżają z: Warszawy, Katowic i Wrocławia.

Wolne miejsca:

Kilkadziesiąt wolnych miejsc w biurze podróży po normalnej cenie.

Atrakcje:

-Integracyjna rozgrzewka przy muzyce z naszymi animatorami

-Imprezowy zjazd z animatorami (muzyka gwarantowana przez cały przejazd dla wszystkich)

-Imprezy tematyczne (przebierane)

-Zawody, losowanie nagród, konkursy i zabawy na stoku z odjechanymi nagrodami

-POKER NIGHT SESSION -Zniżki do Annapurna, La Grotte du Yeti, BigFood -Codzienne apres ski, czyli MEGA biba na stoku

-Codzienne imprezy w klubach

-Zniżki w wybranych barach i dyskotekach

-Codziennie mega imprezy na dyskotekach w Risoul

-Grill integracyjny z naszym kucharzem

-Opieka na najwyższym poziomie, polscy rezydenci i instruktorzy

Trasy zjazdowe:

EFRRISOUL.jpg

Możliwe szkolenia:

Obejmuje 12 godzinny kurs z instruktorem.

Szkolenia prowadzone są zarówno dla narciarzy i snowboard’erów przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów.

Szkolenia będą prowadzone w grupach 4-7 osobowych na każdym poziomie zaawansowanie( dla tych którzy dopiero zaczynają przygodę z białym szaleństwem do tych którzy będą starać się o zdobycie praw instruktorskich).

Cena za kurs SKI/SNB 65€ płatne w autokarze.

Mam nadzieję że kogoś ta oferta zainteresuje :)

Edytowane przez wooden_kid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ogłoszenie powinno iśćdo skasowania:rolleyes::, no ale z uwagi że może ktoś z forumowiczów skorzysta, ja go nie usuwam, co nie jest równoznaczne z tym że ono pozostanie....

Przede wszystkim to co napisałeś to za mało informacji...

Trzeba napisać: co jest w cenie, a co mnie, jakie zakwaterowanie, dojazd, ile wolnych miejsc, ect....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ogłoszenie powinno iśćdo skasowania:rolleyes::, no ale z uwagi że może ktoś z forumowiczów skorzysta, ja go nie usuwam, co nie jest równoznaczne z tym że ono pozostanie....

Przede wszystkim to co napisałeś to za mało informacji...

Trzeba napisać: co jest w cenie, a co mnie, jakie zakwaterowanie, dojazd, ile wolnych miejsc, ect....

Warunkiem pozostawienia tematu powinno być wyszczególnienie wszystkiego. Uzupełnij a możliwe że ktoś skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunkiem pozostawienia tematu powinno być wyszczególnienie wszystkiego. Uzupełnij a możliwe że ktoś skorzysta.

Przede wszystkim zawsze można jeszcze po negocjować, ale trzeba wiedzieć co się negocjuje, a na razie to kot w worku:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, chcę odsprzedać komuś swoje miejsce za które zapłaciłem a nie mogę jechać.

Mam do odstąpienia opłaconą rezerwację na wyjazd do Risoul z biura podróży, wyjazd odbędzie się w dniach 28.02-09.03.

Cena wyjazdu z ubezpieczeniem to 1619zł, jednak odstąpię ją za 1219zł, ponieważ chcę odzyskać chociaż część pieniędzy.

Oferta bardzo pilna, bo w czwartek (13.02) trzeba dać odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta oferta jest jeszcze aktualna dopiero dzisiaj ją zobaczyłam - 2 m potrzebne

czy ta oferta jest jeszcze aktualna?

Cześć!

Mam do odstąpienia opłaconą rezerwację na wyjazd do Risoul z biura podróży, wyjazd odbędzie się w dniach 28.02-09.03.

Cena wyjazdu z ubezpieczeniem to 1619zł, jednak odstąpię ją za 1219zł, ponieważ chcę odzyskać chociaż część pieniędzy.

Oferta bardzo pilna, bo w czwartek (13.02) trzeba dać odpowiedź.

Link do oferty: http://**************/risoul-marzec-2014

W cenie:

– zakwaterowanie 7 noclegów

– skipass Risoul-Vars 6 dni

– przejazd komfortowym autokarem

– ubezpieczenie KL, NNW, BP, ratownictwo

– opiekę koordynatorów

– atrakcje sprawdź poniżej!

Cena nie zawiera:

- wyżywienia

– zwrotnej kaucji za apartament 50€/os.

– opłaty klimatycznej 8€/pobyt za 1os.

– sprzątania końcowego 60€/apart. (można posprzątać samemu)

– poszewek na pościel w cenie 10€ (można zabrać swoje)

– kaucji zwrotnej za skipass 5€/os.

Zakwaterowanie:

Apartamenty znajdują się w Risoul w apartamentowcach: Pollux, Castor, Aldebaran, Vega, Betelgeuse, Altair, Pegase, Cassiopee oddalonych od 50 do 100m od wyciągów narciarskich.

Możliwość zakwaterowania w 4,6,8 osobowych apartamentach.

Apartamenty 4 osobowe posiadają pokój dzienny z rozsuwanym łóżkiem dla 2 osób połączony z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (wszystko co jest niezbędne do gotowania) oraz aneks sypialny dla 2 osób (łóżko piętrowe).

Apartamenty 6 osobowe posiadają pokój dzienny z rozsuwanym łóżkiem dla 2 osób połączony z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (wszystko co jest niezbędne do gotowania) oraz aneks sypialny dla 2 osób (łóżko piętrowe) oraz dodatkową sypialnia dla dwóch osób.

Apartament 8 osoby jest dwupiętrowy posiadają obszerny pokój dzienny z rozsuwanym łóżkiem dla 2 osób połączony z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (wszystko co jest niezbędne do gotowania) oraz dwa aneks sypialniane dla 2 osób (łóżko piętrowe) i dodatkową sypialnia dla dwóch osób.

Niedaleko znajduje się również market, restauracje, bary, wypożyczalnie sprzętu zimowego, dyskoteka. Apartamenty nie są zbyt duże ale bardzo klimatyczne !

Możliwość zakwaterowania w mniej osób (dopłata za wolne łóżko 600zł)

Można również zostać dokwaterowanym do apartamentu bez żadnych dopłat.

Apartamenty posiadają pościel/koc bez poszewek, które można wypożyczyć.

Koszt 12€-pościel, 5€-ręcznik (płatność i odbiór w głównym punkcie informacji na miejscu).

Możliwe opcje dodatkowe:

- WiFi 30e/ tydzień

Jeśli chcecie mieć gwaranację zakwaterowania w apartamencie o danym rozmiarze, oczywiście istnieje taka możliwość wyłącznie za potwierdzeniem mailowym rezerwacje@**************

(Potwierdzenie mailowe należy mieć wydrukowane)

Transport:

Dojazd – Luksusowe Autokary wyjeżdżają z: Warszawy, Katowic i Wrocławia.

Wolne miejsca:

Kilkadziesiąt wolnych miejsc w biurze podróży po normalnej cenie.

Atrakcje:

-Integracyjna rozgrzewka przy muzyce z naszymi animatorami

-Imprezowy zjazd z animatorami (muzyka gwarantowana przez cały przejazd dla wszystkich)

-Imprezy tematyczne (przebierane)

-Zawody, losowanie nagród, konkursy i zabawy na stoku z odjechanymi nagrodami

-POKER NIGHT SESSION -Zniżki do Annapurna, La Grotte du Yeti, BigFood -Codzienne apres ski, czyli MEGA biba na stoku

-Codzienne imprezy w klubach

-Zniżki w wybranych barach i dyskotekach

-Codziennie mega imprezy na dyskotekach w Risoul

-Grill integracyjny z naszym kucharzem

-Opieka na najwyższym poziomie, polscy rezydenci i instruktorzy

Trasy zjazdowe:

EFRRISOUL.jpg

Możliwe szkolenia:

Obejmuje 12 godzinny kurs z instruktorem.

Szkolenia prowadzone są zarówno dla narciarzy i snowboard’erów przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów.

Szkolenia będą prowadzone w grupach 4-7 osobowych na każdym poziomie zaawansowanie( dla tych którzy dopiero zaczynają przygodę z białym szaleństwem do tych którzy będą starać się o zdobycie praw instruktorskich).

Cena za kurs SKI/SNB 65€ płatne w autokarze.

Mam nadzieję że kogoś ta oferta zainteresuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...