Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fisher RADARC????????????????????


kozlow

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim chciałem kupić te narty ale nigdzie w sklepach nie widziałem dł powyzej 155cm, bardzo chciałbym kupić te narty z tym ze jak dla mnie sa chyba ciut za krotkie mam 190cm i waze 120 wiec chyba nawet sporo za małe, jezeli ktos widział dłuzsze (o ile robią dłuzsze) to prosze o kontakt.

PS: co sdzicie o K2 Apache??

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisher RADARC????????????????????

Ja mam 187cm 84 kg, jeżdże na Radarcach 155 i jest ok. Myśle, że przy twoim wzroście 155 sprawdziłyby sie właściwie jedynie jako fun, a 160 byłyby bardziej uniwersalne. Poza tym przy twojej masie na 155 na twardym będą ci cholernie puszczać krawędzie, bo mi już czasem puszczają. Te narty, to nie tylko moja opinia, są super, ale nie na twarde warunki. Na mięciutkim robisz co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisher RADARC????????????????????

więc tak :

W doborze nart wzrost i waga zaczynają znaczyć coraz mniej.

Teraz bardziej liczą się umiejętności oraz styl jazdy jaki preferujesz.

Przy twoim wzroście i wadze nie będzie wcale fenomenem to, że będziesz jeździł na 150-kach.

Jeżeli:

-lubisz fun bez ograniczeń

- preferujesz raczej krótsze cięte

- rzadko jeździsz gigantowo i bardzo długimi

- lubisz się bawić na nartach

-raczej nie startujesz w zawodach a jak już to w bardzo amatorskich

- nie lubisz się za bardzo męczyć ni forsować na nartach

to bierz te Radarci!!

Przy ich małej sztywności, dość sporym taliowaniu i krótkiej długości jazda na nartach będzie dostarczać ci maximum przyjemności przy minimum wysiłku...

Oczywiście.... -trzymanie na lodzie i twardym będzie nieco gorsze

a poważniejesze zawody - nie na tych nartach...

Jeśi chcesz startować w zawodach i jeździć znacznie ostrzej to kup po prostu nieco dłuższe i twardsze narty..

Oczywiście opini na temat doboru długości nart jest miliony... i chyba ilu ludzi tyle zdań na ten temat... temat bardzo dyskusyjny...

Dla zainteresowanych polecam :

artykuł -rozmowy Leszka Wykroty z Tomkiem Kurdzelem na łamach NTN "Nocne Polaków rozmowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisher RADARC????????????????????

nie kupuj radarca!!!

To naprawde swietne narty, ale nie dla Ciebie. Waze cos w poblizu 90 kg i radarc 167 jest dla mnie za miekki do ostrej jazdy. Do funu owszem -na lagodnych stokach sa super,ale to tez teraz nie bylby moj pierwszy wybor (wolalbym nawet do funu race sc). A jestem 30 kg lzejszy. Chlopie Ty te nartki przegialbys na druga strone po tygodniu jezdzenia.

Dla Ciebie kazda sklepowa narta bedzie funem :). Mysle ze smialo mozesz brac pierwsza slalomke jesli to ma byc narta perspektywiczna (jesli chodzi o fun ubiegloroczny Worldcup byl super). Druga slalomka to moim zdaniem minimum jesli chodzi o twardosc.

Dlugosc -mysle ze do funu 160 byloby ok. 165 do jazdy bardziej uniwersalnej

Wiem ze zaraz zacznie sie, ze taki worldcup to trudna narta itp.:). Narta miekka od trudnej rozni sie glownie twardoscia. a ta jest wzgledna. Prawa fizyki dzialaja rowniez na nartach. Jesli ktos wazacy 70kg powie, ze narta jest twarda to niekoniecznie musi byc to prawda dla osoby wazacej 120 kg. Wydaje mi sie nawet za taki radarc dla osoby 70 kg bedzie nawet twardszy niz worldcup dla Ciebie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisher RADARC????????????????????

do niedawna robili i taka dlugosc. Nie wiem jak jest teraz. W sumie to dalej chyba ta sama narta w innej kolorystyce, wiec moze po prostu zaprzestali jej produkcji wtej dlugosci. 143 i155 chyba dalej robia na rynek polski

Do funu jakies 160 pewnie byloby lepsze, ale na 167 tez sie da pofunowac.

Za to radarc 167 swietnie sprawdza sie poza trasa;). To miekka i szeroka narta, wiec w sumie to nie powinno dziwic. Fun i off-piste w jednym;) Lepiej mi sie jezdzilo na radarcu poza trasa niz na przeroznych, mocno reklamowanych teraz, metronach;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey mr.scrooge!!i cała reszta

Własnie w tym problem całe zycie jezdze na race-ach i to lubie,ale nie startuje w zawodach nie bardzo mam na to czas a poza tym jestem z w-wy,wiec do gor nie jest z nowu tak blisko! chciałem sie nauczyc jezdzic funowo, myslałem o freeride ale fun-y to dla mnie wieksze wyzwanie, chodzi mi body,łapki itp. poza tym wydaje mi sie przyjemniejsze!!! chce je traktowac jako taki zapas, na wszelki wypadek np: jak sie styram na moich fisherach RC4 WC RC to naastepnego dnia walne sobie chillout!na stoku własnie na takich nartach!m a poza tym ja tez tak chce jezdzic:P:P i to bardzo!!!

pzdr i dzieki za rozwianie watpliwosci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisher RADARC????????????????????

Kurcze jedyny ktory wydaje sie normalny:):):) żart!!!!!!!!! Za tem lece do sklepu po fishy RC4 WC SC,zebby było do kompletu:):)bo mam fishy RC4 WC RC, chyba ze spruboje te moje gigantówy docisnać?!?!w końcu maja r:17m,,,ale i tak wypozycze te slalomki fishera przynajmniej na jeden dzien zobaczyc jalk na nich sie jezdzi!

pzdr!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...