Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Na narty do Austrii marzec '14


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Poszukuję chętnej osoby/osób , najlepiej w podobnym wieku do mojego, na wyjazd na narty na kilka dni do Austrii.

Interesuje mnie Tyrol, fajnie byłoby zwiedzić kilka ośrodków, np. Ischgl, Solden, Serfaus – Fiss – Ladis, czy Kitzbuhel.

Lubię „otwierać i zamykać” wyciągi, żeby wykorzystać w pełni uroki zimy. Kwestia noclegów - najlepiej przez bloking coś wspólnie znaleźć, dlatego fajnie byłoby się spotkać przed wyjazdem. Mieszkam w Warszawie, a mój sprzęt zimowy jest pod Krakowem, więc mogę startować z różnych miejsc, a sprzęt najwyżej zgarnie się po trasie. Ogólnie ma być fajnie, a przy okazji można zafundować sobie różne ciekawe „niespodzianki” typu termy, zwiedzanie jakiegoś miasta, czy...supermarket ;d.

Potrzebny będzie ktoś ze środkiem transportu, mój jest już niestety zbyt wysłużony na taką trasę.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt: doppelmayr@interia.pl

Pozdrawiam!

Robert, lat 26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze znajomymi (1-3 osoby) planujemy zakończenie sezonu w tamtych okolicach (od piątku też tam będę :crazy:)

pomysł jest prosty - wybrać wysokie ośrodki, ruszyć w niedzielę 30 marca około 17 - 1 dzień Isghl, 2-3 dzień tzw. gurgle - Obergurgl-Hochgurgl i tutaj nocleg , 4 dzień Solden z festiwalem (lubimy muzykę klubową) około 18 ruszamy do polski w piątek rano w Warszawie.

Na chwilę obecną mam pewnego jednego znajomego, a wiadomo że więcej osób to tańszy przejazd.... a jest co dzielić ( Warszawa - Stubai -Pitztal- Solden -Warszawa) ostatni wypad:

Przejazd tankowania w drodze do :

292,18 + 260,03 + 322,16 =874,37

Tankowania w drodze powrotnej:

260,15+245,24+200,07 =705,46

winieta austra 37

Wjazd do doliny 21,5

autostrada pl 72,9*2 = 145,8

suma przejazd: 1784,13

około 15 marca będę znał skład wyjazdu oraz czy mamy wolne miejsce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytanko

Witam,

poproszę o opinię z czego wynika takie safari po ośrodkach.Lubicie urozmaicenie czy samo Solden to mało na4 dni ?Sporo czasu spędzicie mniemam w aucie.

i mam pytanie -Karnety kupujecie na bieżąco w każdym ośrodku czy jest jakiś wspólny na te kilka regionów ( ??)

Będę zobowiązany za opinię ,zwłaszcza że planujemy 29 marca na 6 dni Solden + Gurgle i zastanawiam się jak kupić karnety.

pozdrawiam

dużo śniegu i słońca życzę

QUOTE=jodek1;192519]Ja ze znajomymi (1-3 osoby) planujemy zakończenie sezonu w tamtych okolicach (od piątku też tam będę :crazy:)

pomysł jest prosty - wybrać wysokie ośrodki, ruszyć w niedzielę 30 marca około 17 - 1 dzień Isghl, 2-3 dzień tzw. gurgle - Obergurgl-Hochgurgl i tutaj nocleg , 4 dzień Solden z festiwalem (lubimy muzykę klubową) około 18 ruszamy do polski w piątek rano w Warszawie.

Na chwilę obecną mam pewnego jednego znajomego, a wiadomo że więcej osób to tańszy przejazd.... a jest co dzielić ( Warszawa - Stubai -Pitztal- Solden -Warszawa) ostatni wypad:

Przejazd tankowania w drodze do :

292,18 + 260,03 + 322,16 =874,37

Tankowania w drodze powrotnej:

260,15+245,24+200,07 =705,46

winieta austra 37

Wjazd do doliny 21,5

autostrada pl 72,9*2 = 145,8

suma przejazd: 1784,13

około 15 marca będę znał skład wyjazdu oraz czy mamy wolne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja osobiście lubię "zwiedzać" różne ośrodki, gdyż mam dość duże tempo jazdy i taki ośrodek przejadę w jeden dzień. Owszem, wiąże się to z dużą ilością jazdy, ale każdy wybiera co lubi, inni wolą stacjonować w jednym miejscu, inni zwiedzać. Karnety trzeba kupić każdego dnia, bo nie ma wspólnego skipassu na np cały Tyrol, czy chociażby Zachodni Tyrol.

Ale Solden + Gurgle akurat posiadają ofertę wspólnego karnetu, więc w tym wypadku nie ma problemu :)

Pozdrawiam!

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poproszę o opinię z czego wynika takie safari po ośrodkach.Lubicie urozmaicenie czy samo Solden to mało na4 dni ?Sporo czasu spędzicie mniemam w aucie.

i mam pytanie -Karnety kupujecie na bieżąco w każdym ośrodku czy jest jakiś wspólny na te kilka regionów ( ??)

Będę zobowiązany za opinię ,zwłaszcza że planujemy 29 marca na 6 dni Solden + Gurgle i zastanawiam się jak kupić karnety.

Ja Austrie traktuje jak polak podhale ....bywam tu czesto znam te osrodki wiec raz jestem w jednym osrodku raz w innym .... obecnie pisze z Solden :wink: jezdze drugi dzien i calosci nie zjechalem bo sie nie da w dwa dni.... zlapalem zajawke na dwie trasy i ....moglbym nimi jezdzic miesiac :angel:

Obydwa te osrodki to raj dla narciazy ,warunki sa genialne ,mnogosc tras .... ehh szkoda bedzie wyjezdzac.

Miedzu osrodkami jezdza darmowe skibusy ,karnet jest wspolny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ten wspólny karnet to raczej nieprawda , bo można tylko wykupić za 10 eu JEDEN dzień w sąsiednim ośrodku , to jaki to wspólny karnet ???

Dla mnie wspolny to taki co nie ogranicza narciarza i jeździ gdzie ma ochotę a nie wycieczka na jeden dzień

I np. dla karnetu 5/7 nie ma mozliwości wykupić tego jednego dnia :mad::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...