Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer Progressor 900 Ti? A może coś innego?


shuger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuję zakup nowych nartek. Dotychczas jeździłem na długich nartach o bardzo dużym promieniu skrętu, ciężko powiedzieć jak dużym, były to narty z raczej początkowego etapu wprowadzania nart carvingowych. Z racji że cenię sobie jazdę długim skrętem po przygotowanych trasach jak i dość często korzystam z Polskich często zmuldzonych i zlodowaciałych stoków gdzie przydaje się krótszy skręt wstępnie myślę o zakupie narty dość uniwersalnej i pozwalającej na dużą różnorodność stylu jazdy.

Takie wymagania wydaje się spełniać Fischer Progressor 900. Poszukuję narty ok. 180cm długości (jak dotychczas posiadałem) lub nieco dłuższej (wzrost 195).

W internecie można znaleźć narty Fischer Progressor 900 a także z oznaczeniem 900 Ti. Jest jakaś różnica między nimi? Na pewno jest inny wygląd zewnętrzny, ale coś poza tym?

Co ew. jeszcze możecie polecić z nart które sprawdzą się (oczywiście w miarę możliwości) zarówno przy długim i krótszym skręcie jak i na słabo przygotowanych stokach....? Poziom oceniam na ok. 7 w skali forumowej z nadzieją na rozwój po wymianie nart.

A! i jeszcze dodam że budżet szacowany to ok. 1500zł

dzięki za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W tym sezonie nie było nart z oznaczeniem Ti. Nawet jeśli, to jest to skrót od "Titanal", więc chodzi o to, że narta ma warstwę tytanalu ( taka blacha) na rdzeniu co zwiększa jej sztywność i dynamikę (oraz ciężar :P). Progressora 900 2014 znam bardzo dobrze bo pracowałem ( jeszcze pracuję) z nimi w wypożyczalni w Austrii. Świetna narta i rzeczywiście jest uniwersalna. Zapraszam do mojego tematu. W załączonym filmie właśnie na tych nartach jadę fun. Jeśli jesteś zainteresowany mogę Ci przywieźć używaną parę w dobrej cenie.

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/18335-Sztuczka-Funcarving-owa-technika-jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...