Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Elan SL / Fischer SC??


tommytychy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w domu 2 pary nart (Elan SL 165 z wiązaniami tyrolia LD 12 i Fischer Sc 160z wiązaniami Fischer FS10). Które na moim miejscu byście wybrali (drugie bierze moja siostra :(? Dodam że jeżdzę dobrze klasycznie i zaczynam carvingowo (fun i race). Mam 180 cm wzrostu i 52 kg.

Dzięki, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elan SL / Fischer SC??

ja mam to samo co turim ale hmm 180 wzrostu i 52kg sory ale to jest niespotykane;] ja bym radził siłownie dużo jeść i wziąć fiszerki co fiszer to fiszer kolega ma te elany i je złąmał;] tzn ja je mu złamałem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elan SL / Fischer SC??

stojąć

na nartach przechyliłem sie do przodu jak do startu

i sie wygieły nie w tą strone co potrzeba;] poźniej chcąć je ociągnąć w kilka osob{ bodajżę nas 6 było] wyprostowała sie ale po pewnym czasie pękłą i skrociła sie o jakieś 10cm;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elan SL / Fischer SC??

Dodam że mam 15 lat. A pozatym narazie wziąłem fischery najwyżej jak mi nie spasują to ją {moją siostre} przekonam że fischery są lepsze i wezme sobie elany :)

I wiem że powinienem przytyć (tylko po co jeśli jeździ mi się super /dzisiaj byłem na nartach/).

Dzięki, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elan SL / Fischer SC??

z moją wagą jest idealnie to są mięsnie a nie tłooszcz wczoraj mieżyłem ilość tłooszczu i wyszło mi 5procent wiec nie tak dużo oprocz nart uprawiam inne sporty

capoeira tzn sztuki walki trenuje kolarstwo extremalne boks i silownia myśle że to wystarcza no i jeszcze płwanie bo jestem ratownikiem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elan SL / Fischer SC??

hmm ja mam 190 i 105 kilo, myslisz że to tłuszcz:-)?? ps. z twoją wagą to w boksie dużo do powiedzenia nie masz, niepomoże ci nawet rozpiętośc ramion, a tak ogólnie to w jakim klubie boksujesz?? ja chodze w wadze ciężkiej w TS Szombierki, znaczy boksowałem jeszcze niedawno.

Kolarstwo ekstremalne hmm?? co masz na myśli DH, XC, FR, dirt, a może jeszcze coś innego?? Zapraszam w takim razie na Dorotkę na małą pętelkę:-)

pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...