Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Cześć Weely ! :))


Gość rtgpsn

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi miło że zajrzałeś na to przemiłe forum :))))

Ostatnio tęperatura sporów trochę ostygła. Może forumniarze pojechali na narty? ale chyba wodne ;)) bo u nas śniegu nima, a jak jest w alpach to z rana w 3sat widać.

W piątek nie pojechałem po narty jak czytałeś zapewne w korespondencji z Misiem, ale nadal stawiam na Dynamiki VR27 chociaż Elany HCX mają w sobie magiczną moc. Tylko czy ja na tym sprzęcie zjade z góry i jeszcze się zatrzymam.

Właczaj sie w dyskusje i do zobaczenia.

Pozdro RTGPSN

P.S A tak a propos dyskusji to co sądzisz o tym żeby ludzie o własnych ocenach narciarski umiejetności 1-ja i 3-ty jeździli w kaskach narciarski bo jak widzę na rowerze to ty raczej bez kasku preferujesz;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Weely ! :))

Witam ponomnie

zastanawiam się czy z rospędu nie można by zabrać kasku na basen,

niemniej przy naszej prędkości pływania przydałby się najpierw jakiś suuuper ``doping``.Wracając na stok- stylem jazdy ani sprzętem (po planowanych zakupach masz tu większe szanse) nie uda nam się zdeklasować męską konkurencje, może kaski by tu coś pomogły?

Słyszałem że dziewczynom podobają się duże ,kolorowe,,, aaaale to chyyyba były samochody ????.

P.S Już na poważnie Boss zdecydował że jedziemy w Piątek między 14 a15

jeśli jesteś zainteresowany to -call me friend-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Weely ! :))

cześć!!!

Słuchaj my żeńskiej części stoku faktycznie nie zadziwimy ani sprzętem ani funcarvingiem (raczej to wyglada na fany skiing) powinniśmy wyszkolić sie w ostrym bajerze o narciarstwie ... przestrzeń ...wolność... freeride my tu zjeżdzany tylko z dzikich urwisk i dlatego po zwykłuch górkach to walimu dupą raz po raz w śnieg.

A co do piątku to kicha bo będę w przedszkolu na otrzęsinach grupy od 15.oo - udanych zakupów z Bossem ;)))

pozdro-rtgpsn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...