Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

TOP LISTA STOKÓW DO FUN CARVINGU


nexcom

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie pomysł może głupi ale pomyślałem ze może wymienimy sie uwagami na temat miejsc gdzie można pofunować bo jak wiadomo nie wszedzie są warunki założenie następujące :

1. szeroko

2. w miare płasko i równo chyba ok 12stopni nachylenie najlepsze (moze sie myle) - prosze o uwagi

2. przygotowane na stół (przynajmniej z rana ale codziennie)

Biorąc to pod uwage ja stawiam swoje głosy na :

1. Krynica Słotwiny (moze z nutą sentymentalną bo tam ekipa krynicaski zaraziła mnie funem) - bardzo szeroko idealnie przygotowane sporo tras, w sumie tanio i nie duże kolejki.

2. Oravska Polhora (Słowacja) baaardzo szeroko idealne nachylenie z rana przygotowane super tylko duzo ludzi w weekendy :(

3. Wisła Rowienki perfekcyjne przygotowanie z rana poprostu ideał (prywatny potrafi) troche drogo i krótko ale na "szybki wypad" extra

czekam na wasze glosy i uwagi

pozdrawiam wszystkich FUNów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość western

TOP LISTA STOKÓW DO FUN CARVINGU

fakt, Presena wymiata. kilometr długości i jakieś 300 metrów szerokości. A do tego praktycznie pusto! można robić co dusza zapragnie a i tak prawdopodobieństwo zderzenia niemal żadne (Włosi jeżdżą trochę po wariacku i nie bardzo patrzą przed siebie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...