Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fatalne warunki na Nosalu


Mysiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich właśnie wróciłam z Zakopanego taki jednodniowy wypad. Nie wiem co mnie skłoniło żeby jechać na Nosal. Warunki były skandaliczne. W górnym odcinku rynna z lodu twardego jak beton a dolny odcinek to muldy pomieszane z wystającą ziemią. Muldy sięgały mi kolan a nie jestem niską kobietą. Jeździło się fatalnie. Oni zupełnie nie wiedzą do czego służy ratrak. Ludzie co chwile zaliczali solidne gleby a uwierzcie mi nie byli to poczatkujący narciarze. Rozumiem że było dziasiaj ciepło i śnieg był rozmiękły ale jakoś na innych stokach sobie z tym radzą. Omijajcie ten stok dużym łukiem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalne warunki na Nosalu

Zgadzam się ! Wróciłem kilka dni temu. Gubałówka i jej przesmyk, nazywany przez niektórych "rzeźnią niewiniątek" też woła o pomstę. Przecież górale to fajne chłopy, kto im miesza w papierach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalne warunki na Nosalu

W zeszłym roku jeździłem na Nosalu przez 7 dni, ale ..... tylko rano do 11-tej (później jest tak jak piszesz) i warunki były bardzo dobre. Potem należy przyjść po 17:30. O 17 rusza w górę ratrak i do godziny najczęściej 21 (zależy od liczby chętnych) można naprawdę się ujeździć na gładkiej powierzchni, bo nie ma dużo osób (więc powstaje mało muld) i żadnych kolejek, a i cena za wjazd dość atrakcyjna (w zeszłym roku 0,90 zł). Jedyny minus, że góra czynna tylko do 2/3 wysokości (czynny tylko orczyk).

Pozdrawiam miłośników Nosala (tych świadomych i tych jeszcze nielubiących tej górki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalne warunki na Nosalu

W ogóle Zakopane niech spada! Mają takie predyspozycje do tego by stworzyć atrakcyjne warunki narciarzom, a jeden baca z drugim się nie może dogadać, nie wspominając o władzach. Tam powinny być na dzień dzisiejszy co najmniej 4 kolejki gondolowe!!!!!!!! Zarobiliby na tym kupę szmalu. Leniuchy! Niech spadają na drzewo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię Nosal

jak w temacie. proponuję poza sezonem np w marcu a w sezonie to rzeczywiscie rano albo po 17.00. jakby był jeszcze z 10 razy dłuższy byłoby bajkowo. Ale jak się nie ma ..... etc. Ogólnie Zakopane zmienio się na lepsze, są dobre restauracje, nowe przyjemne pensjonaty i jakoś ogólnie jest bardziej cywilizowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...