Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dynastar cr 74 pro


kttosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie zainteresowała mnie narta Dynastar CR 74 pro. A dlaczego - "znudzony" nartami SL i AM szukam narty z co najmniej średnim promieniem skrętu (pow. 16m), ale nie koniecznie typowej GS. Oczywiście nie upieram się wyłącznie przy tej narcie.

Na nartach jeżdżę ze 20 lat, minimum kilkanaście dni w sezonie, 169 wzrostu 77 wagi, umiejętności w skali forum to bardzo porządne 6, buty flex 120.

Niestety ciężko ją (CR 74) znaleźć w wypożyczalni. Miałem okazję pojeździć na podobnej narcie Dynastar SPEED COURSE PRO w długości 165cm (w starszej wersji jeszcze bez tip rockera) niestety tylko dzień i w warunkach może nie miękkich, ale nie po zmrożonej twardej trasie. Odczucia były całkiem przyjemne - długości raczej nie brakowało.

I jak dla mnie CR 74 (która ma już delikatny tip rocker) raczej wystarczy w długości 172? A może ktoś jeździ na tej narcie i podzieli się wrażeniami?

Edytowane przez kttosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nikt nie podają tematu, ja nie znalazłem nigdzie tej narty (Dynastar CR 74) do wypożyczenia. W takim razie może zabawki Fischera - podobno RC4 WORLDCUP RC to taka bardzo przyjemna sklepowa GS, która się nada amatorowi.

Kiedyś jeździłem trochę "miększej" od RC4 WC RC - na poprzedniku obecnych RC4 SUPERIOR RC. Pomyłkowo mi je odłożyli zamiast SC i niestety były sporo za krótkie (160cm) ale i tak miło tą nartę wspominam.

Miałem także nartę AM z podobnym promieniem skrętu (17m) i bardzo mi pasowała, niestety na zmrożonym sztruksie dzioby trochę klapały no i szerokość pod butem (86mm) nie sprawiała że narta zwinnie przechodziła z krawędzi na krawędź. Ale w końcu narta nie do takich warunków stworzona.

To popularna firma więc pewnie kilka osób na takiej narcie jeździło, następnych kilka pewnie wie gdzie ją można wypożyczyć?

Edytowane przez kttosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzę, że nikt tej narty (RC4 WC RC) nie testował. Pewnie jeszcze wszyscy po sylwestrze ... :wink:

W tym roku nartę troszkę przebudowali - odchudzili w profilu i zwiększyli o metr promień skrętu. Ale w środku to dalej ta sama konstrukcja.

W necie widzę także, że starsze modele są też do dostania - tylko te badziewne okienko:biggrin:

Edytowane przez kttosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...