Narty - skionline.pl
Jump to content

kttosiek

Members
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Excellent

About kttosiek

 • Rank
  Średnio zaawansowany
 • Birthday 12/12/1975

Personal Information

 • Imię
  -
 • Miejscowość
  Podlaskie

Skills

 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  0
 1. A niby dlaczego - skoro we wcześniejszym poście sam piszesz że wyrażasz swoją subiektywną opinię to chyba i ja mogę :biggrin:
 2. : Ubawiła mnie dyskusja :biggrin: Proponuję by wszyscy radzący czy a szczególnie jak pisać na forum zapamiętali własne opinie, a następnie zajrzeli do swych archiwalnych postów. Może nasunie się jakaś refleksja albo samokrytyka :biggrin: Jak dla mnie w wielu przypadkach adekwatnym słowem jest hipokryzja :stupid:
 3. Dzięki, w moim TV na razie pomieszali kompletnie bo pojawiło się 6 stycznia o 15 SL M w Zagrzebiu. Czekam cierpliwie. A może powinienem telewizor zmienić? :biggrin::biggrin::biggrin:
 4. Użyłem chyba zbyt dużego skrótu myślowego :biggrin: Widzę kalendarz (i zmiany) na stronie FIS-u. Pytam o TRANSMISJE w TV Chodzi właśnie o przeniesione zawody slalomu pań i panów na 5 i 6 stycznia do Santa Caterina - w tych dniach nie ma transmisji na żywo w Eurosporcie 1. Czy będą gdzieś transmisje? Ktoś wie?
 5. A co się dzieje z transmisjami? Na E1 nie ma - przynajmniej na żywo.
 6. Jeśli rejestrowane dane mają być nie tylko poglądowe to "zegarek" jak go nazywasz powinien mieć wysokościomierz barometryczny. Pomiary oparte wyłącznie na GPS są znacznie mniej dokładne. Ja używam od dłuższego czasu Garmina Fenixa 2 - jest już 3 i występuje w kilku wersjach. Ogarnie jeszcze kilka innych aktywności nie wymienionych przez Ciebie. Żeby omówić wszystkie jego możliwości trzeba by się było grubo rozpisać. Polecam przejrzeć stronę w necie lub instrukcję. Fajne możliwości daje też serwis Garmin Connect - szczególnie jeśli dane będą wykorzystywane do analizowania i układania trening
 7. Stacja nie jest budowana - działa od dobrych kilku lat. Z tego co widzę na zdjęciach to jest modernizowana. A z tym północnym Mazowszem :biggrin: Geograficznie a tym bardziej historycznie na pewno tak - ale województwo jest podlaskie. Inna sprawa, że geograficzno administracyjne zamieszanie spowodowało że Biała Podlaska jest w Lubelskim a Wysokie Mazowieckie w Podlaskim. Jak to w Polsce :stupid:
 8. Teoretycznie TAK. Natomiast na "dźwigni" do ustawiania tylnej części wiązania masz takich pięć kresek/nacięć - po wpięciu buta dźwignia ma się chować między pierwszą a ostatnią kreską. Jeśli tak nie jest to tył wiązania należy przesunąć o zakres w zależności od potrzeby w jedną lub drugą stronę. Natomiast jeśli masz wątpliwości z samodzielnym prawidłowym ustawieniem lepiej udaj się do serwisu.
 9. Poniżej masz link do tabelki - może znajdziesz interesujące Cię modele. http://www.evo.com/ski-boot-sole-length-bsl-size-chart.aspx
 10. Mam wrażenie, że wszyscy w tym czasie jeździli freeride :biggrin:
 11. A dodo znowu swoje choć tym razem gwiazdy nie w cudzysłowie. Ale proszę tu informacja co działo się z amerykankami: Mikaela (która jechała po zwycięstwo ze sporą przewagą) wyłożyła się na płaskim na dwie bramki przed metą. O czym wspomniał w swojej zaangażowanej relacji Roch. Pecha miała też Lindsej - w pierwszym przejeździe wypięła jej się narta.
 12. Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać by nie wyrwać tego z kontekstu :biggrin::biggrin::biggrin:
 13. Skoro Majesty to poniżej masz linka do zaleceń producenta. Całkiem zgrabnie jest tam wszystko wyjaśnione. http://www.majestyskis.pl/montaz.php
 14. A jeszcze wracając do wyników Pań - to oprócz sportowej rywalizacji nie można przejść niewzruszonym wobec faktu, że bardzo ładna była czołówka klasyfikacji :biggrin:
 15. Wątpię by akurat Ona czegoś się przestraszyła. Można ją lubić lub nie, ale trzeba przyznać, że to jedna z najbardziej utytułowanych i twardych zawodniczek. Wracała do startów po wielu paskudnych kontuzjach i odnosiła kolejne sukcesy. W sierpniu tego roku miała wypadek na treningu zakończony zwichniętą i pękniętą kostką - także się wcale nie dziwię decyzji.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...