Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trzy Doliny 09.01-25.01 szukam 3 osób na wyajzd


Rekomendowane odpowiedzi

Wyjazd jest organizowany przez renomowane i sprawdzone biuro podróży. Wyjazdy są z wielu miast w Polsce (do ustalenia) ja jestem z Wawy. Oczywiście autokarem. Jazda na nartach 13 dni. Koszt przejazdu, zakwaterowania i skipasu na Val Thorens 2800 zł ! Konieczne jest obsadzenie całego 4 os apartamentu (lub 2 os w nieco wyższej cenie), a ja jestem w tym roku sam. Istnieje możliwość za dopłatą rozszerzenie karnetu na całe Trzy Doliny co jest wskazane przy 13 dniach jazdy. Istnieje możliwość zrezygnowania z dojazdu autokarem i można pojechać własnym autem jakby ktoś miał jakieś kombi wtedy cena bez dojazdu wynosi 2200 zł!.

Zakwaterowanie w Orelle 800 m od kolejki do Val Thorens wygodnej rezydencji z basenem, sauną, wodotryskami, Wifi w recepcji w cenie. Spod drzwi jeździ wahadłowo autobus dowożący do kolejki Orrelle.

Apartamenty dwuizbowe z wyposażenie w kuchnie do przygotowania własnych posiłków. Za niewielką dopłatą możliwość wynajęcia studia 2 os.

Jak ktoś jest zainteresowany trzeba szybko działać.

Szczegóły na priv lub telefon: 793 333 311

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ?

cała miejscowość jak i przyjezdni (bardzo dobry dojazd) pędzą do kolejki którą masz 800 metrów od hotelu - jest to jedyne połączenie z trzema dolinami tego miejsca .... trzeba być na otwarcie - po 9 rano to istna "mega turbo Białka" ... drogą tego nie ominiesz masz ponad 120 km .... i to zdecydowanie ciekawą drogą w końcówce.

temat bezwietrznej pogody jest nie mniej istotny ... wtedy pozostaje pobliskie Valmeinier - mnie to raz spotkało .... :mad::

Generalnie Orelle to budżetowa fajna noclegownia jednego z największych i najlepszych kurortów na świecie - bardzo fajne miejsce jak jest bezwietrznie i wcześnie się wstaje - jeżeli tak będzie będziesz mega zadowolony - jak wieje i lubisz pospać to .... nic nie zwiedzisz i podstawowy karnet jak pamiętam na 140 km ci wystarczy , na pewno nie warto tego rozszerzać pierwszego czy drugiego dnia lub w dniu kiedy jest słaba pogoda - to tak z doświadczenia.

z tego co mi w pamięci zostało - warto uzbroić się w batony i coś "polskiego" do picia - ceny na stoku w trzech dolinach szczególnie wysoko powalają - np: piwo 0,33 za 7 euro to standart .... natomiast narciarsko to istny raj !!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała miejscowość jak i przyjezdni (bardzo dobry dojazd) pędzą do kolejki którą masz 800 metrów od hotelu - jest to jedyne połączenie z trzema dolinami tego miejsca .... trzeba być na otwarcie - po 9 rano to istna "mega turbo Białka" ... drogą tego nie ominiesz masz ponad 120 km .... i to zdecydowanie ciekawą drogą w końcówce.

temat bezwietrznej pogody jest nie mniej istotny ... wtedy pozostaje pobliskie Valmeinier - mnie to raz spotkało .... :mad::

Generalnie Orelle to budżetowa fajna noclegownia jednego z największych i najlepszych kurortów na świecie - bardzo fajne miejsce jak jest bezwietrznie i wcześnie się wstaje - jeżeli tak będzie będziesz mega zadowolony - jak wieje i lubisz pospać to .... nic nie zwiedzisz i podstawowy karnet jak pamiętam na 140 km ci wystarczy , na pewno nie warto tego rozszerzać pierwszego czy drugiego dnia lub w dniu kiedy jest słaba pogoda - to tak z doświadczenia.

z tego co mi w pamięci zostało - warto uzbroić się w batony i coś "polskiego" do picia - ceny na stoku w trzech dolinach szczególnie wysoko powalają - np: piwo 0,33 za 7 euro to standart .... natomiast narciarsko to istny raj !!!

Byłem w Orelle z 10 razy przy okazji pobyty w różnych stacjach dolinny Maurienne... w grudniu styczniu, marcu i kwietni. Z racji tego, że dojeżdżaliśmy nigdy nie byłem tam z samego rana. Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek stał tam w kolejce.

Piwo w Meribel piję za tyle:

IMGP0052.JPG

Do Valmeinier na pewno nie pojadę bo mi się nie podoba. Co do rozszerzenia karnetu mam odmienne zdanie, ale to nie podlega dyskusji. Jeśli pomiędzy 900, a 2000 metrów tak wieje, że gondola z dołu nie chodzi to tym bardziej nic nie chodzi na górze, więc argument dotyczący miejsca do spania jest delikatnie mówiąc z czapki. W Trzech Dolinach spędziłem w sumie około trzy miesiące w tym dwa razy byłem na dwa tygodnie ze spaniem w Les Menuires. Tam niestety wyjdzie taka impreza 1000 zł drożej co nie jest problemem. Problemem jest to że nie mam z kim pojechać, a biuro nie chce mnie dokwaterować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...