Narty - skionline.pl
Jump to content

marcinn

Registered VIP Users
  • Posts

    5,305
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    340

marcinn last won the day on May 12

marcinn had the most liked content!

About marcinn

  • Birthday August 6

Personal Information

  • Imię
    marcin
  • Miejscowość
    tu i tam

Ski equipment

  • Narty marka
    Różne
  • Buty marka
    Różne
  • Gogle
    Różne

Skills

  • Styl jazdy
    każdy
  • Poziom umiejętności
    1
  • Dni na nartach
    67

Recent Profile Visitors

32,921 profile views

marcinn's Achievements

Weteran

Weteran (6/6)

18.7k

Reputation

  1. Super ceny za nowy sprzęt Nie jestem absolutnie związany z tym portalem po prostu dzilę się info bo warto coś kupić z takimi wyprzedażami🙂💪 https://ski24.pl/?gad_source=1&gad_campaignid=950555748&gclid=EAIaIQobChMIoZuJ56nDlAMVDCCiAx1IqiRSEAAYASAAEgLhKvD_BwE
  2. Wygląda mi na Beskid Żywiecki Pasmo Rysiankiz widokiem na Babią
  3. Niestety nie W drodze powrotnej do Pl lunch i kawka nad jeziorkiem Mondsee☕️, pysznie choć ludzi sporo
  4. Lodowiec na który nigdy nie było czasu Ale nasze panie wyczytamy w internetowych że piękny wjazd jest na znikający lodowiec pociągiem z GaPa gdzie zakup biletu na pociąg( 64 euro)jest jednocześnie przepustką na stoki najwyższej góry Niemiec. Tak więc wybraliśmy się to sprawdzić i powiadam Wam że było warto zobaczyć i poczuć ile siły i energii potrzebuje ten zaprzęg żeby wgramolić się na wykuty w skake tunel do środka lodowca.Trasa ma ok 19 km z czego 1/4 wiedzie przez tunel.Czas podróży było ok 70 min. A sam lodowiec i trasy ok 20 km całkiem fajne jak na 3 dnia jeżdżenia w słoneczku Z rana trzymały tak przez 2,3 godzinki potem wiosna pełna gębą. Parę foci
  5. Paweł na następnej majówce obowiązkowo musisz zakupić do kompletu spodnie
  6. Powodzenia ,myślę że ogarniesz i będzie nas tu paru ... a potem dam Ci pomysł na wszystkie lodówce jeszcze istniejące do odwiedzenia i pojeżdżenia w Europie (młody jesteś)Mi to troszkę długich lat zajmuje i myślałem że jutro ostatni Mohikanin będzie ujażmiony na którym nie byłem ale ..... zapomniałem o Skandynawi, no ale co się odwlecze😎
  7. Dzień dobry Siglany Dziś uskuteczniamy tyczki Miękko niestety od rana
  8. Darku tylko Soszów i Siglany w Wiśle, boi jeszcze Skrzyczne
  9. Tymczasem w końcu się zdecydowali 💪
  10. Szczyrk- Wisła❄️
  11. Mylisz się kolego.... Widać żeź je werbus😅 Jo je tu stela- to je Śląsk Cieszyński
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Create New...