-
Posts
5,305 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
340
marcinn last won the day on May 12
marcinn had the most liked content!
About marcinn
- Birthday August 6
Personal Information
-
Imię
marcin
-
Miejscowość
tu i tam
Ski equipment
-
Narty marka
Różne
-
Buty marka
Różne
-
Gogle
Różne
Skills
-
Styl jazdy
każdy
-
Poziom umiejętności
1
-
Dni na nartach
67
Recent Profile Visitors
32,921 profile views
marcinn's Achievements
Weteran (6/6)
18.7k
Reputation
-
Super ceny za nowy sprzęt Nie jestem absolutnie związany z tym portalem po prostu dzilę się info bo warto coś kupić z takimi wyprzedażami🙂💪 https://ski24.pl/?gad_source=1&gad_campaignid=950555748&gclid=EAIaIQobChMIoZuJ56nDlAMVDCCiAx1IqiRSEAAYASAAEgLhKvD_BwE
-
Wygląda mi na Beskid Żywiecki Pasmo Rysiankiz widokiem na Babią
-
Zugspitze-majówka 30.04-5.05.2026
marcinn replied to marcinn's topic in Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
Niestety nie W drodze powrotnej do Pl lunch i kawka nad jeziorkiem Mondsee☕️, pysznie choć ludzi sporo -
Zugspitze-majówka 30.04-5.05.2026
marcinn posted a topic in Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
Lodowiec na który nigdy nie było czasu Ale nasze panie wyczytamy w internetowych że piękny wjazd jest na znikający lodowiec pociągiem z GaPa gdzie zakup biletu na pociąg( 64 euro)jest jednocześnie przepustką na stoki najwyższej góry Niemiec. Tak więc wybraliśmy się to sprawdzić i powiadam Wam że było warto zobaczyć i poczuć ile siły i energii potrzebuje ten zaprzęg żeby wgramolić się na wykuty w skake tunel do środka lodowca.Trasa ma ok 19 km z czego 1/4 wiedzie przez tunel.Czas podróży było ok 70 min. A sam lodowiec i trasy ok 20 km całkiem fajne jak na 3 dnia jeżdżenia w słoneczku Z rana trzymały tak przez 2,3 godzinki potem wiosna pełna gębą. Parę foci -
- 38 replies
-
- 10
-
-
-
- 1,937 replies
-
- 7
-
-
- 1,937 replies
-
- 10
-
-
Powodzenia ,myślę że ogarniesz i będzie nas tu paru ... a potem dam Ci pomysł na wszystkie lodówce jeszcze istniejące do odwiedzenia i pojeżdżenia w Europie (młody jesteś)Mi to troszkę długich lat zajmuje i myślałem że jutro ostatni Mohikanin będzie ujażmiony na którym nie byłem ale ..... zapomniałem o Skandynawi, no ale co się odwlecze😎
- 41 replies
-
- 7
-
-
- narty latem
- alpy
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
-
W góry na skitury 2025/2026
marcinn replied to sstar's topic in Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
- 157 replies
-
- 15
-
-
-
Mylisz się kolego.... Widać żeź je werbus😅 Jo je tu stela- to je Śląsk Cieszyński







