Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Head Magnum model 2013 vs 2015


TomekD

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Potrzebuję porady odnośnie nart Head Magnum 2013 vs 2015, nowsze mają inną geometrie i rocker.

O ile starszą znam dobrze to nie wiem jaką jest ta nowsze, jeździł ktoś może? mógłby napisać kilka słów? warto zamienić starszą na nowszą?

takie modele:

http://www.skionline.pl/sprzet/narty,12-13,head,i-supershape-magnum-sw-sfp13,5732.html

http://www.skionline.pl/sprzet/narty,14-15,head,i-supershape-magnum,7301.html

jeździłem na Head Rally 2014 i wg mnie to super narta, "gryzie" śnieg doskonale, i nie wiem gdzie w tym wszystkim jest nowszy Magnum...

Pozdr.,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem na Head Rally 2014 i wg mnie to super narta, "gryzie" śnieg doskonale, i nie wiem gdzie w tym wszystkim jest nowszy Magnum...

Magnum i Relly różną się jeśli chodzi o jazdę tylko promieniem krętu, tak poza tym są to bardzo porównywalne narty, przy czym wiadomo Relly jest szersza pod butem i lepiej idzie w kopnym czy luźnym śniegu, jeszcze lepiej idzie w takich warunkach Titan, ale trzeba mieć siłę do niego, jest prawie 1 kg cięższy niż każda inna narta w tej samej długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w promieniu to 0,6m przy narcie 170cm, więc żadna, pod butem Rally ma 4mm więcej, wszystko wskazuje że nowsza Magnum będzie tak samo fajna jak Rally, tylko szukam kogoś kto by mi to potwierdził :redface: sam nie mam jak przetestować.

Generalne chodzi mi o to czy nowsze (czarne) supershape są dużo lepsze od starszych (białych) i warto zmienić magnumke na nowszą, Rally nie kupie bo jeden z kompanów narciarskich je ma :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w promieniu to 0,6m przy narcie 170cm, więc żadna, pod butem Rally ma 4mm więcej, wszystko wskazuje że nowsza Magnum będzie tak samo fajna jak Rally, tylko szukam kogoś kto by mi to potwierdził :redface: sam nie mam jak przetestować.

Generalne chodzi mi o to czy nowsze (czarne) supershape są dużo lepsze od starszych (białych) i warto zmienić magnumke na nowszą, Rally nie kupie bo jeden z kompanów narciarskich je ma :biggrin:

Jeździłem na jednych i drugich ( nowsze mam osobiście) niestety zbyt mało aby wyczuć jakąś szczególna różnicę...poza cenową :)

Mimo wszystko stwierdzenia "dużo lepsze" bym nie użył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...