Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dobór nart dla żony - ( uczącej się )


Micchaleq

Rekomendowane odpowiedzi

1. Płeć - Kobieta

2. Wiek - 29

3. Waga - 64

4. Wzrost - 163

5. Na nartach jeździła jakieś 3 godziny.

6. Moje umiejętności określam na 1-2

7. Moje buty to - brak ( rozważamy zakup Salomon divine GS - flex 55 )

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - brak

9. Preferuję styl jazdy - jestem początkujący

10. Upatrzyłem sobie narty -

( pokazuje to na allegro, ale to widzieliśmy w pobliskich sklepach )

http://allegro.pl/wyprzedaz-nowe-narty-rossignol-passion-152cm-wawa-i5823834168.html

http://www.sklepmartes.pl/kobieta/7753-damskie-narty-essenza-3motion-purple-wiazania-113581-volkl.html?gclid=CjwKEAiAhPCyBRCtwMDS5tzT03gSJADZ8VjRB9eiGvHNmPRz4AstQCSDPYoIHBZEGTTk8tuo8aF_bhoCpuPw_wcB#/pe-women/kolor-navy/rozmiar-153

http://www.skionline.pl/sprzet/narty,13-14,blizzard,viva-7-3-iq,6863.html - te chyba odpadają

11. Mój budżet na narty to około - do 1000 ( im mniej tym lepiej )

Witam serdecznie,

Chciałbym się doradzić w kwestii nart dla mojej żony, początkującej w jeździe na nartach. Ja niestety się na tym nie znam a jest tego sprzętu ....

Początkowo chciałem jej kupić coś używanego do 200zł, ale w ostateczności stwierdzam jednak że lepiej kupie jej narty na kilka a nawet kilkanaście sezonów.

Generalnie można żona jeżeli już zacznie jeździć to na pewno będzie to jazda typowo rekreacyjna na niebieskich i w ostateczności czerwonych trasach (ale sporadycznie).

Podane 3 modele nart które widzieliśmy to po prostu narty dostępne w pobliskich sklepach, nie wykluczam jednak poszukania czegoś więcej zatem chętnie usłyszę jakieś podpowiedzi.

Poza tym, osobiście myślę, że narty 150cm -155cm będą odpowiednie.

Ahh jeszcze jedno, jeżeli chodzi o budżet to przyznam szczerze, że nie wybieramy się do Włoch czy Szwajcarii, będziemy często urzędować w bardziej miejskich "nasypach" gdzie często zdarzają się kamienie i trasy raczej są słabo przygotowane ze względu chociażby na lekkie zimy. Dlatego też proszę mieć to na uwadze :)

No i jeszcze jedno. Czytam czytam i czytam a ludzie polecają narty bardziej dla średniozaawansowanych żeby później się nie męczyć. Podpowiedzcie coś w tym temacie.

Pozdrawiam

Edytowane przez Micchaleq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli progresu umiejetnosci nje przewidujecie? Trudno kupic nartę na kilkanaście sezonów, zwłaszcza gdy zaczyna sie od "0".

Nic nowego nie napisze - kase jaka macie wydajcie na porządne buty. Narty pożyczcie lub kupcie używki jakiegos sprawdzonego modelu beginer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...