Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Smarowanie nart!!!!


piciu_gigant

Rekomendowane odpowiedzi

OSOBY ZAMIESZKAŁE POZNAŃ!!!

Oferuje smarowanie RECZNE nie niszczace tak nart jak smarowanie maszynowe. Czyność ta poprawia znacznie szybkosc nart, a przede wszystkim zapewnia jej ochrone. Koszt smarowania jednej pary nart to 30zł!!!! (w ta cene wchodzi trzykrotne nałozenie warstw smaru i polerowanie) Czas zrobienia jednej pary nart trwa około 2,5h.

Dla wszystkich osób chętnych podaje numer kom. 691750724 (dzwonic po 15.00), oraz nr. gg 3753509.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smarowanie nart!!!!

Zdziwiła mnie troche wypowiedz atomiconia. Jest to mozliwe złużyć pól kostki smaru, ale w momencie kiedy jest on lany po całej narcie bez umiaru. Krople w rozproszeniu co ok. 4cm powinny juz dac oczekiwany rezultat. Zbyt duże nakladanie smaru utrudnia nastepna czynnosc, którą jest polerowanie. Warto jest przeczytac artykuł znajdujący sie na stronie: http://www.improsport.pl/kunzmann/instruktaz/instruktaz.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smarowanie nart!!!!

Nie gniewaj się na mnie-jaja sobie robię i nic poza tym.

Sam robię sobie narty od .........zawsze prawie.

Zniszczyłem sporo złomów na naukę ale przynajmniej serwis nie zjezdża mi 1/3 krawędzi na raz .

Może i niezbyt profesjonalnie to robię choćby z powodu braku super narzędzi ale do tej pory krawędzie 3mają nawet na lodzie a i zasuwają jak należy.

Więc nie gniewaj się - to na rozruszanie forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...