Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty Fischer


Sztorm

Rekomendowane odpowiedzi

Buty Fischer

Wejdz na strone www.fischer-ski.pl

Tam masz sklepy, ktore posiadaja sprzet Fischera i tam PRAWDOPODOBNIE bedziesz mogl przymierzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Fischer

Wykonałem kilka telefonów do sklepów podanych na liscie z Wrocławia i Poznania niestety odpowiedzi nie były zadowalające . W żadnym ze sklepów nie było można kupić praktycznie żadnych butów z kolekcji Fischera , wyjątkiem jest Ski Team gdzie mają jeszcze Somy . O przymierzeniu butów z kolekcji MX najprawdopodobniej będzie można zapomnieć w tym roku , no chyba ze Fischer Poland zadziała aktywniej :) . Cóż zacznę szukać w Tecnicach , Salomonach lub Langach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Fischer

Powiem Ci tak - teraz przyjezdzaja buty o wiekszych rozmiarach i za ok. tydzien we wszystkich tych sklepach (ktore oczywiscie zamowily) beda dostepne SOMA MX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Fischer

Z tą dostawą nowej kolekcji może być problem bo zostało im z poprzednij kolekcji 2004/2005 i nie biorą od importerów nowej z 2 powodów: bo chcą sprzedać starą oczywiście w dobrych cenach, a 2 powód to nie mają miejsca na sklepach. Max jest fool ale ich to mi akurat nie jest żal wogule za te ich kupony rabatowe na 100 zł dawane w zimie do raalizaci w kwietniu gdy sprzęt narciarski jest w pochowany w magazynach i karty rabatwe które uprawniają do aż 5 % rabatu czyli jak kupimy za 1000 to nam spuszczą 50 straszna łaska, a jak nie kupimy przez rok nic to się nam karta dezaktywuje. Acha kuponów i kart rabatowych nie stosuje się do produtów już przecenionych choćby o 5 zł.

Ja kupiłem narty w katowicach w małym sklepieRC4 SC+ wiązania za 1740 a w maxie ten sam zestaw kosztował (po obniżce)1999

Więc polecam w Maxie przymierzyć pooglądać odpisać lub zapamiętać symbol produktu a na zakupy do malego sklepu a tam z właścicielem negocjować indywidualnie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Fischer

Czasem warto uslyszec ciekawa teorie na temat firmy, w ktorej sie pracuje SLWEK.

No, ale plotki musza sie gdzies rodzic ;))))))

To nie tak, Fischer mial opoznienie w dostawie duzych rozmiarow butow - od 29 wzwyz.

Ale juz za tydzien buty pojawia sie w ofertach sklepow, ktore mimo tego braly w dobych cenach oferte stockowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Fischer

A mnie chodzi tylko o przymiarkę , mam czas tylko w ten weekend i chcę kupić 2 pary butów interesuje mnie MX 9 rozmiar EU 42-43 i MX 5 rozmiar EU 40-41. Potem to nie wiem kiedy wynajdę czas na jakieś dłuższe zakupy, dla mnie to wyjazd całodniowy bo tu gdzie mieszkam to raczej klops. Najbliżej mam do Poznania lub Wrocławia . Z netu dałoby radę coś wykombinować ale bez przymiarki nie wezmę bo skąd niby mam wiedzieć czy pasują na moją nogę a już tym bardziej na nogę mojej żony :). W Fischerach podoba mi sie patent z odchyleniem osi stopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Fischer

Mierzyłem ale jeszcze nie kupiłem :) już jestem bliżej na palcu boju pozostały tylko Atomici M 9 i Fischer MX. Zaskoczyły mnie Fischery in +.

Co prawda udało mi sie zmierzyc tylko MX PRO ale to było coś . Powiem tak dla mojej stopy i Atomic i Fischer to prawie to samo , bardzo dobrze opinają od pięt wzwyż , pięta stoi jak zamurowana, jedyna różnica to taka że atomici troszkę bardziej przylegą na wysokości śrudstopia , w Fischerach minimalnie większy luzik jakby większy komfort , ale tylko minimalnie. Oczywiście nie wiem jak zachowają się na stoku po 2 -3 godzinach użytkowania .

Sąd moje pytanie do Bobica - jakiego rodzaju są wkłady w MX 9 czy jest to wkład termo- formowalny czy coś w rodzaju ultrafit tecnici czyli samodopasowujacy się , o dziwo w sklepie nie wiedzieli ??? I jak taki wkład zachowuje sie po dłuższym użytkowaniu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...