Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Salomon CROSSMAX PILOT 8W dla kobiety


weronika_s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam okazje kupic te nartki: http://www.skionline.pl/sprzet/index.php?ids=&co=kolekcje_narty&id_grupy=458&id_modelu=691

nowe w bardzo atrakcyjnej cenie, zastanawiam sie tylko czy długość 155 cm nie będzie dla mnie za krótka?? Mam 173; 65kg jezdze od 5 lat, lubie duże prędkości i ogólnie radze sobie bardzo dobrze ;) powiedziałabym nawet że mam zaciecie sportowe :) Prosze również o wypowiedz ludzi ktorzy znaja te narty. Jakie sa wasze opinie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon CROSSMAX PILOT 8W dla kobiety

Obawiam sie tylko że ta Sl'ka Atomic'a jest twardsza od Salomona i dlatego ta długość którą masz jest ok. W zasadzie to na temat tego Salomona znalazłam tylko lakoniczny opis w dwóch zdaniach... Jakie mogą być ewentualne skutki dobrania z krótkiej narty??

pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon CROSSMAX PILOT 8W dla kobiety

nie wiem czy jednak nie beda za krotkie. 155 to bylaby dobra dlugosc dla narty typu slalom, a crossmax chyba jednak nie ma takiego charakteru, choc moge sie mylic. poza tym przy wzroscie 173cm taka krotka narta nie bedzie stabilna, a tu piszesz ze lubisz duze predkosci, wiec taka krotka moze nie trzymac. w ogole moim zdaniem, jesli ktos ma tylko jedne narty, czyli musi je traktowac jako uniwersalne, lepsze sa troszke dluzsze niz troszke krotsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon CROSSMAX PILOT 8W dla kobiety

Witam jeździłem duzo na crosmax 10 pilot to sa nartki bardzo przyjemne,w prowadzeniu

typ gigantowych .....ale tylko na miekszych warunkach bo na trasach twardych to juz problem a na tyczkach na (betonie to odpada)

ale jeźdząc rekreacyjnie to jest bardzo fajna narta polecam tą nartę

a długość to na twój wzrost to ok 170cm

Pozdrawiam i życzę połamania nart.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...