Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

otwarcie sezonu ktoś coś wie? (niedziela 20-11)


nexcom

Rekomendowane odpowiedzi

dzis na wiadomosciach tvp3 podali ze jutro otwarcie sezonu na "bialym krzyzu" a w przyszly tydzien (piatek) soszow cienkow , ktos cos wie wiecej? moze wybral bym sie jutro na ten bialy krzyz wiem wiem powiecie ze to osla laczka ale nic nie poradze :)))) ciegnie wilka do lasu , w tamtym sezonie 28listopada juz smigalem w szczyrku moze w tym uda sie jutro... zdam relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwarcie sezonu ktoś coś wie? (niedziela 20-11)

nie mają tam armatek a naturalnego śniegu jest zbyt mało- potrzaskasz narty ja się wstrzymuję do przyszłej sobot a ząbki sobie ostrzę na białeczkę albo korbielów. Białeczka pewniejsza tam ludzi napewno nie puszcząna nie przygotowane trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwarcie sezonu ktoś coś wie? (niedziela 20-11)

W zeszłym roku nauczyłem się zjeżdżac bo do jazdy jeszcze mi brakuje ;) (dobrze znać swoje miejsce w szeregu !), ale kiedyś nie rozumiałem takich jak WY - a teraz czekam na śnieg, zaglądam w kamerki - nie wiedziałem że narty mogą być nałogiem czy ....

z mojego jednak punktu widzenia to minimum za tydzień będzie można pośmigać - chciałbym sie jednak mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...