Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

world cup sc czy p60


lukas19821982

Rekomendowane odpowiedzi

world cup sc czy p60

nie wiem czy moja odpowiedź jest jakkolwiek miarodajna, bo jeździlem na jednych i na drugich po jednym dniu, w warunkach absolutnie nie twardego śniegu (no breja to to nie była, ot taki niezmrożony śnieg), a na dodatek wcsz mialły 165 cm, a voelkle 155, więc to zupelnie inne narty były. Mi się fajniej jeżdziło na p60, ale to dlatego, ze jeździlem na nich fun i w tego typu skrentach nawet przy tak niewielkiej (mam 187) długości byly stabilne i szybkie.

Natomiat wc sc byly dla mnie trochę za dlugie. Zdaje sobie sprawe ze chlopaki z demoteamu pewnie własnie na 165 jeżdzą fun jak nikt, no ale jeśli chodzi o mnie to nie ta liga i prędkość rozwijana przez ta nartę przy tej dlugości byla momentami az za bardzo fun.

No a co do nie fun, to z tych dwóch par na których jeżdziłem fischery były bardzo fajne w jeździe dowolnej, z częstą zmianą promienia i częstymi skrętami. Slalomów nie jeździłem, bo nie chcę mi się męczyć, ale w normalnej regularnej jezdzie nie-funowej to fischery mi się bardziej podobaly.

Nie pododbalo mi się w nich natomiast to ze mają dość wąską rufę i trzeba bylo samemu mocno wykańczać skręty, same nie chcialy:)

Mam nadzieje ze eksperci fischera nie będą się bardzo głośno i długo śmiali z mojej jak najbardziej subiektywnej opinii. Życzę madrego wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

world cup sc czy p60

ta, tyle ze omeglass poszukuje moj kumpel a ja chce mu go zalatwic, pozatym raczej go nie dostanie z tego co sie dowiadywalem w sklepach bo z tamtego sezonu jest "out of stock", z drugiej strony to chyba dobrze ze przed zakupem szukam opinii osob ktore te narty mialy badz testowaly... lepiej sie troche popytac niz potem zalowac zle wydanej kasy.. a wracajac do tematu to prosze o dlasze opinie i dzieki za porownanie p 60 i wc sc:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

world cup sc czy p60

Nie ma za co ale szczerze mówiac ze z czytani i pisania takowych malo wynika, dopoki sie samemu na danych nartach nie pojeździ. Jeśli wiesz mniej więcej oco chodzi w jednych i w drugich (w sensie promień, taliowanie, charakterystyka) to najlepiej pożyczyć sobie obie pary na 2 godziny i masz obraz zytuacji, bo takie opisy jak mój są cholernie subiektywne i gdyby ktoś wypowiedział się zupełnie inaczej pewnie też mial by rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...