Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaka dlugosc dla GS:9


jakub81

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka dlugosc dla GS:9

175 niestety nie ma a szkoda bo nieraz trudno wybrać między nartami różniącymi sie az o 10 cm..

mam 177cm/65kg i jeżdżę na gsach 170cm i jest mi z nimi dobrze ale następne kupię chyba 180 (lub gs11 176 bo chyba takei są)

warunek posiadania tak długich nart jest jeden - coś krótszego w odwodzie, chyba że omijasZz polskie stoki szerokim łukiem

o umiejętnosciach nie wpsomnę bo to rzecz płynna jak mawiali starozytyni nowojorczycy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka dlugosc dla GS:9

hmmm.... ja mam akurat dwie pary...

- 170cm starsze

- 160cm nowsze (03/04)

wzrost 172cm/82kg

róznice... amatorsko i rekreacyjnie pomijalne...

krótsze są łatwiejsze w skręcaniu i wg mnie trochę łatwiejsze ogólnie w prowadzeniu... tylko trzeba uważać na wykręcanie ciasnych skrętów przy dużej szybkości.... jak nie masz silnych nóg, to możesz zaliczyć pięknego 'żółwika' :)

dłuższe stabilniejsze... lepsze przyspieszenie... ale czasem trudno się zmieścić jak ciasno na stoku... lub wąsko... ale jak pusto - miodzio...:)

na dziurawe stoki - fakt.. lepsze krótsze, aczkolwiek i tak nie bardzo sie nadaja...

w odróznieniu od przedmowcy - nie kupię dłuższych niż 170cm :) a mam również porównanie...

na Twoim miejscu bym wzioł 170.. powinno być ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...