Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Proszę o informację - ludzie znający Kraków!!!


drbru

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

jadę ze Szczecina na wycieczkę z dziewczyną na parę dni, w Krakowie byłem jako małe dziecko albo przejazdem i nic nie pamiętam, wiem że jest to super miasto i chcemy sobie tam odpocząć i się wyluzować. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś fajny klimatyczny hotel, w dobrym miejscu miasta, żeby nie przeginać cenowo (ile to może być?), ze śniadaniem rano i fajnym pokojem?

Byłbym naprawdę wdzięczny za pomoc.

Tak się zastanawiam czy dałoby radę skoczyć na jeden dzień do Zakopca, coś pojeździć, jest jakieś dobre połączenie, opłaca się??? A może są jakieś inne fajne miejsca w poblizu gdzie można się pouczyć jeździć?

Jest tam w ogóle teraz u Was śnieg? Będe tam w sobote rano, może coś sypnie:))))

Dzieki za pomoc!!!

Pozdro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację - ludzie znający Kraków!!!

Hoteli w Krakowie od groma. Nie wiem jaki koszt jest dla Ciebie wysoki. Przykładowo w takim małym hotelu "Wilga" (***) pokój 2osobowy kosztuje 220 zł.

Blisko centrum i do Zakopianki.

Na jeden dzień na deski skoczysz. Autobusy PKS, Szwagropolu, Transfreja i innych przewoźników jeżdżą do Zakopanego xx razy dziennie.

Niektóre biura podróży organizują jednodniowe wyjazdy na narty w polskie góry jak i na Słowacje więc nie miałbyś się o co martwić tylko wsiąść do busa, pośmigać i spokojnie wrócić gdzieś na 20 do Krakowa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację - ludzie znający Kraków!!!

Hoteli w Krakowie od groma. Nie wiem jaki koszt jest dla Ciebie wysoki. Przykładowo w takim małym hotelu "Wilga" (***) pokój 2osobowy kosztuje 220 zł.

Blisko centrum i do Zakopianki.

Na jeden dzień na deski skoczysz. Autobusy PKS, Szwagropolu, Transfreja i innych przewoźników jeżdżą do Zakopanego xx razy dziennie.

Niektóre biura podróży organizują jednodniowe wyjazdy na narty w polskie góry jak i na Słowacje więc nie miałbyś się o co martwić tylko wsiąść do busa, pośmigać i spokojnie wrócić gdzieś na 20 do Krakowa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację - ludzie znający Kraków!!!

Hoteli w Krakowie od groma. Nie wiem jaki koszt jest dla Ciebie wysoki. Przykładowo w takim małym hotelu "Wilga" (***) pokój 2osobowy kosztuje 220 zł.

Blisko centrum i do Zakopianki.

Na jeden dzień na deski skoczysz. Autobusy PKS, Szwagropolu, Transfreja i innych przewoźników jeżdżą do Zakopanego xx razy dziennie.

Niektóre biura podróży organizują jednodniowe wyjazdy na narty w polskie góry jak i na Słowacje więc nie miałbyś się o co martwić tylko wsiąść do busa, pośmigać i spokojnie wrócić gdzieś na 20 do Krakowa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do macyo

:)

wielkie dzięki za info,

jeżeli chodzi o pokój to mógłbym dać 200-300 zł za dobę za 2 osoby, żęby był czysty z fajną łazienką i śniadaniem, będe czegoś szukał jeszcze na necie, ale jakbyś miał jakieś dobre namiary to będzie wdzięczny za pomoc.

Pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...