Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

dodatkowa plyta


lukas19821982

Rekomendowane odpowiedzi

dodatkowa plyta

nie chce mi sie na ten temat ponownie polemizowac bo byl on juz przedmiotem dyskusji na forum

, widocznie nie praktykujesz body carwingu i nie kumasz czaczy,

poza tym moje pytanie bylo dosc konkretne i sprowadzalo sie do odpowiedzi na pytanie :GDZIE mozna kupic taka plyte a nie CZY WARTO ja kupowac

zycze podszlifowania umiejetnosci czytania ze zrozumieniem a jak juz ja pocwiczysz to zapraszam ponownie do udzialu w dyskusji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowa plyta

wasza dyskusja powala merytorycznością.

Ja lukasa rozumiem. Jeżdzę na radarcach i mam w nich fabryczna płytę, a na to wiazanie tyroolii z podwyższeniem. Mi to wystarcza, a jak robie body to jest to takie hmm, inne body, tzn przy (tuz przed) przejściem lini kladę sie na stok na bok:) i sunę trochę w dol, po czym krawedziuje z biodra. Przy takim body plyta trochę ulatwia ale nie aż tak, natomiast przy taki m body gdzie krawedzie caly czas mają kontakt z śniegiem (w sumie to kwintesencja fun jazdy) i gdzie narciaż szybko schodzi napraaawdę nisko, wysoka plyta sie przydaje.

A body na polanie szymoszkowej wykonalne tak samo jak w 10000 innych miejsc:)

Gorzej w markjecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowa plyta

Dodatkową płytę podwyższającą typu "booster" jak i " racing plate"stosuje Fischer , ma ona na celu jak sama nazwa niesie podwyższenie narciarza nad śnieg a przede wszystkim zmianę szybkości reakcji siły na krawędź 9 fizyka - wypadkowa sił). Bez płyty przy bodycarvingu " pogubicie " klamerki od butów...

Na Allegro widziałem niedawno płyty uniwersalne Tyrolii, a czy Fischer sprzedaje - watpię , bo są projektowane dla danego rodzaju narty.

To tak skrótowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...