Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

reczne ostrzenie nart w Krakowie


lukas19821982

Rekomendowane odpowiedzi

reczne ostrzenie nart w Krakowie

robi roznice ale wcale nie musisz miec takiego kata jaki pierwotnie nadal producent, zreszta moim zdaniem narty prosto ze sklepu maja "pokrzywione" katy, tzn fabrycznie nie sa zbyt dokladnie obrobione, wiec przed jezdzeniem i tak trzeba zalozyc odpowiedni kat (preferowany przez siebie a nie producenta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reczne ostrzenie nart w Krakowie

czyli mam rozumiec, ze jak dam znajomemu do ostrzenia to nie zepsuje mi krawedzi ? bo on chyba na maszynie moze robic tylko 1 kąt... tak mis ie wydaje... to taki znajomy co dorabia na serwisie nart w piwnicy (kilku ludzi do niego chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reczne ostrzenie nart w Krakowie

to nie pomagaj.... prosiłem Cie o cos ? nie ! wiec nie wyskakuj z jakims odszczekiwaniem, moze twoi kumple sobie na takie teksty pozwalaja ale ja nie.

a co do dzieci i początkujących to po częsci to byl żart (jak nie skumałes to przeczytaj to jeszcze raz), a po części prawda bo początkujący jeżdżący w poprzek stoku są w pewnym sensie zagrożeniem i wiekszosc forumowiczów się ze mna pewnie zgodzi

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reczne ostrzenie nart w Krakowie

Gdzie w Nowym Saczu? Tylko nie w Kuguarze na Nawojowskiej. Oddałem tam narty, z myślą, że "serwis" zajmnię sie tym profesjonalnie. Okazało się, że narty były naostrzone na całej długości, i nie był ściągnięty drut, który pozostaje po ostrzeniu. Ewidentna wina pracownika. Efekt piorunujący, brak skrętu i jazda na wprost. Nie wiedziałem, że to aż taki efekt odniesie, ale tam już nigdy nie oddam, nawet nożyczek do ostrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...