Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

for Bobic


oscar

Rekomendowane odpowiedzi

for Bobic

Trzeba koniecznie z zagranicy przemycić.

Natomiast mysle, ze poszukaj w sklepach, ktore sa podane na naszej stronei internetowej www.fischer-ski.pl, szczegolnie zadzwon do firmy Luxton oraz Skirace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

for Bobic

Mozna, ale pije glownie do tych, co sprowadzaja "handlowe" ilosci, nie placac podatku za sprzet, a potem oferujac go np. na allegro po zanizonych cenach i psujac w ten sposob rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

for Bobic

Ahaa....no to jak byly na gieldze to dobrze tyko teraz sie rozchodzi o ten model ... bo szukam tego modelu z najnowszej kolekcji.Ale dzieki Darek za podpowiedz ;-P Czekam tylko az znajdzie sie chetny na moje juniorki ... w promocyjnej cenie :-DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

for Bobic

Mozliwe, ze to byl 05/06. Glowy nie dam. Zreszta co za roznica. Z tego co wiem to fischer nie wprowadzil jakichs radykalnych zmian na ten rok. Zwrocilem na nie uwage tylko dlatego, ze zdziwily mnie komorki na gieldzie. Sam juz slalomki mam. Na zapas nie bede kupowal;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

for Bobic

Hmm wlasnie a gdybym kupowal jak cos , to na jakie sie zdecydowac ? Rozmawialem ze znajomym i on odradzil mi kupowania komorek , bo mowil ze to nie ma sensu bo tylko wiecej kosztuja a i tak pewnie nie dam sobie rady.Wiec ja juz nie wiem , na jakie sie zdecydowac gdybym juz kupowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

for Bobic

A wie moze ktos do czego sluzy kask Salomon Crossmax model 05/06 ze szczeka , kolor zolto/czarny ? Kupilem go i tata jest przekonany ze jest to kask do motocross'u a nie do nart ... Do czego on sie wlasciwie nadaje i do jakiej dyscypliny jest stworzony ? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

for Bobic

akurat te na gieldzie byly za 900 PLN, wiec taniej niz sklepowe.

Inna sprawa, ze komorki to ciensze krawedzie i slizgi. Najlepiej samemu bawic sie w serwis, jak sie je kupi.

Czy dasz sobie rade, czy nie, to nie wiem-zalezy jak jezdzisz, a takze ile wazysz-wnioskujac po tresci postow to z Ciebie junior jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

for Bobic

Nadaje się tylko i wyłącznie do nart, ewentualnie snowboardu i niczego więcej. Jak poczytasz dołączony do niego opis i instrukcje to jest tam wyraźnie napisane że NIE NADAJE SIĘ na motocykl. Żadne zreszta kaski narciarskie czy rowerowe nie nadają się do jazdy na motocyklach, od tego są zupełnie inne konstrukcje o innych wymaganiach.

Tu masz opis ze strony Salomona http://www.salomonski.com/pl/products/products.asp?s=0&id=784368

albo Maksa

http://www.maks.pl/htm/?d=/katalog2006/produkty&grupa=5∏=5∏=6

Pozdr.

koala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...