Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SKI PROJECT+


ski-addicted

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszeliście o nowym stowarzyszeniu Ski Project +. Widnieją również pod szyldem Stowarzyszenie Kandydatów i Instruktorów Narciarstwa. Pachnie jakoś znajomo(SITN). Wiecie coś może wiecej na ten temat bo odnosze wrazenie ze to takie "kolko wzajemnej adoracji" ktore przy okazji chce niezle zarobic.....

Czekam na opinie i komentarze

Pozdr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKI PROJECT+

Pieniadze robie na czym innym i nie musze koniecznie na Stowarzyszeniu.

Jestes z Krakowa, to zapraszam na Konferencje w czawrtek. Szczegoly n stronie www.skipro.pl.

Zeby nie bylo, na tej konferencji beda obecni czlonkowie SITN/PZN, SP+, Szkoły Zdrowia, Carving Ski Scol, Jano-Sik, Maks Sport i jeszcze pare innych.

Nie chce mi sie pisac, teraz bo duzo opowiadania, ale zajrzyj na stronke www.skipro.pl i tam bedziesz mial wiecej info o Stowarzyszeniu.

Nie chce wdawac saie w dyskusje, bo nie jedna juz klotnia tutaj byla.

Odpisuje na ten post, bo nie traktuje tego jako prowokacji, tylko jako zapytanie.

Jak masz jakies pytania to pisz na rpsiuk@skipro.pl

A wrazenie jakie odnosisz to mozesz zostawic dla siebie, a nie rozpowszechniac na lewo i prawo. Bo co ja mysle o SITN i PZN to tez tylko moja sprawa.

Pozdrawiam

bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKI PROJECT+

Ja też byłam na tej konferencji. Chyba słabo słuchałeś albo nie słuchałeś tego kogo warto było... Szkoła Ozaista to Jan-Osik Ski a nie Jano-sik. Ja jestem instruktorem w tej szkole i wydaje mi sie że jak ktoś nie wie czegoś do końca to sie wogóle nie powinien odzywać. A osoba którą Misiu nazwał swoim trenerem też mnie uczyła jeździć na nartach z tą tylko różnicą że mnie nauczyła :)))

A w SITN-nie nikt nie jest misiowi przychylny ze już nie wspomne o życzliwości :)

Pozdrawiam serdecznie

Moni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...