Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

w kwestii formalnej SP+... /SITN:) ...i inne ważne


Leski

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo do gen.Bobica ... ale nie tylko.

Pytanie dotyczy rozwinięcia punktu drugiego w celach SP+, a mianowicie:

--->"nadawanie stopni instruktora Ski-Project + według wewnętrznego Regulaminu Stowarzyszenia z zastrzeżeniem unormowań wynikających z ustawy o kulturze fizycznej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii formalnej SP+... /SITN:) ...i inne ważne

Jak wiadomo w Polsce nie ma stopnia Instruktora Narciarstwa. Jest tylko instruktor sportu lub instruktor rekreacji.

My, a raczej Polska Konfederacja Sportu ( dawiej Urzad Kultury Fizycznej i Sportu ) poprzez Stowarzyszenie Kandydatów i Instruktorów Narciarstwa Ski-Project+ nadaje stopien INSTRUKTORA SPORTU.

O reszte, jak chcesz gen.Leski, pytaj naszego prawnika.

Pozdrawiam

bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii formalnej SP+... /SITN:) ...i inne ważne

być może ....

tak w skrócie ... pytałem o "kompatybilność" waszych papierów z:

#instruktorem zawodowym (naszym krajowym)

#papierami MENiS ... na co odpowiedziałeś, ale zastanawia mnie to troszke ... bo są to uprawnienia państwowe (instr. sportu lub rekreacji ze specjalnością narciarstwo) ...hmm?

#Międzynarodowym Instruktorem Narciarstwa (ten ładny, duży niebieski papierek)

#zbliżającym się "papierkiem" (europejskiego:) Instruktora Sportów Zimowych (wiesz ... papierek z drugiej dyscypliny zimowej, kursy lawinowe i wszystko inne co się z tym wiąże) ... "Biegówki Projekt ++" ;)

może teraz przejdzie ... bo to są poważne przyszłościowe tematy.

Pozdrawiam.

.::LE`SKI::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii formalnej SP+... /SITN:) ...i inne ważne

Ps. widze, że "se" fotke zmieniłeś :) hi hi hi

... teraz to dopiero widać jaki ładny chłopak z Ciebie ... i do tego te psy, Kroll i cała reszta ...ahhh:)

chce się żyć ... niech Ally żałuje, że Cię nie ogląda.

.::LE`SKI::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii formalnej SP+... /SITN:) ...i inne ważne

Leski, to ty codzien fotki moje ogladasz, ze zauwazyles, ze mam inna?;)

Jak chcesz to podesle Ci jeszcze kilka;))A wolisz moje, czn np. moich kolezanek albo kolegow?

Co do twoich pytan, to pozwol, ze odpowiem Ci na priva.

.::BOB`IC::. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii formalnej SP+... /SITN:) ...i inne ważne

codziennie nie, ale kiedyś się śmiałem z twojej fotki:)

więc ją zapamiętałem ... a dzisiaj jakoś tak mi się "klikło:)" no i wyskakuje taki przystojniak.

zasadniczo to chciałbym zdjęcie tego psa:) ... bo mój husky się pytał

a co do odp ... czy to są jakieś tajemnice ... no ale niech będzie na prv.

.::LE`SKI::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii formalnej SP+... /SITN:) ...i inne ważne

Zadne wstydliwe;))

Ale jak ktos jest zainteresowany, to zapraszamy do biura.

Adres na www.skipro.pl

Pozdrawiam

bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii formalnej SP+... /SITN:) ...i inne ważne

dzieki za maila.

zasadniczojestem w tych kwestiach dobrze zorientowany, ale dziekuje za przypomnienie ... :)

co do stowarzyszeń ... też jestem na czasie, bo się troszkę zaangażowałem ostatnio w zakładanie dolnośląskiego stowarzyszenia squasha (wspomagam znajomych).

Poza tym strasznie dużo masz tajemnic:) ...boisz się, żektośje wykorzysta przeciwko tobie? heh... , ale oki ... osobiście nie jestem tym zainteresowany (z wiadomych względów)...chciałem mieć tylko pojęcie o zakresie działań "alternatywy" ... i mam nadzieje, że - jak to pisałeś - wkrótce dowiem się więcej.

Pozdrawiam.

.::LE`SKI::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii formalnej SP+... /SITN:) ...i inne ważne

Tam nie chodzi o tajemnice:))Ale, sie zgadzam. Mam obawy, ze to ktos "zyczliwy" moze wykorzystac przeciwko nam. A nie lubie jak mi sie zycie utrudnia;))

Ale, jak mozesz to powiedz mi wiecej o tym squashu, bo tez grywam, a moze bym cos i w Katowicach namieszal???

Jak co to dawaj na priva

Pozdro

bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii formalnej SP+... /SITN:) ...i inne ważne

koljega squashowy?

... a jak to pięknie kondycję przed sezonem szykuje ... i nogi i wszystko:)

heh...

była dzisiaj mowa na zebraniu o krakowie (a to gdzieś w katowicach prawie:) ... jest tam kilku (2) zawodników dobrych ... ale oni tylko grają i działać nie myślą.

a w poslce są już dwa stowarzyszenia ... w łodzi i warszawie ... i jak nasze będzie trzecie ... to będzie można myślećo stworzeniu Polskiego Związku Squasha:) PZSQ:) .. bo defacto takie są plany.

więc może kiedyś przy okazji ... po nartkach na squasha się wybierzemy .. hi hi hi... (jak byłem w listopadzie na tuxie ... to prawie codziennie pogrywałem - w Mayrhofen są dwa korty - 10euro/godzine i jeszcze są drugie ... tak w połowie drogi na lodowiec , ale były droższe i dalej więc nie jeżdziliśmy tam).

Pozdrawim

.::LE`Squash`SKI::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii formalnej SP+... /SITN:) ...i inne ważne

Drugie sa chyba w Vorderlanersbach.

Na squasha sie pisze:))) Jak najbardziej.

W Katowicach otwarli niedawno korty, tak to trzeba bylo jezdzic albo do Zabrza albo do Bielska Białej.

10 Euro/ godz to nie duzo.

Ja grywam rekreacyjnie, wiec nawet nie mam swojej rakiety, ale...

...dorobie sie w koncu.

Squash jest wg mnie lepszy od tenisa, a przynajmniej bardziej daje w kosc.

Pozdr

bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii formalnej SP+... /SITN:) ...i inne ważne

... co do rakiety - naprawde powinienneś zainwestować ... koszty nie duże, a rakieta układa się do człowieka (dobra rakiete można kupić za około 400pln - a taką sobie lepszą już za ok 250-300) ... tym bardziej, że korty masz już pod nosem.

Pozdrawiam.

.::LE`SKI::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...