Narty - skionline.pl
Jump to content

kuba

Members
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About kuba

 • Rank
  Średnio zaawansowany

Personal Information

 • Imię
  kuba
 • Miejscowość
  wrocław
 • About me
  www.x-life.pl

Ski equipment

 • Narty marka
  długie, któtkie, skwal
 • Buty marka
  wygodne
 • Gogle
  trochę porysowane

Skills

 • Styl jazdy
  pod publikę
 • Poziom umiejętności
  1
 • Dni na nartach
  0
 1. Wyglada na to, że to ta sama narta. Różnica jest w wiązaniach. Na stronie skionline wiązanie to Pro 16 a na wcześniejszym linku to Pro 11 lub 14. Pozdrawiam.
 2. iSL ma szerszą krawędź niż RD. Odczucia są rzeczą indywidualną i nie polemizuje się z nimi. Dla mnie RD nie jest absolutnie nartą uniwersalną. Jest to jedna z najtrudniejszych nart slalomowych na jakich jeździłem. Do skrętu potrzebuje sporej prędkości -nie da się jej skręcić stopami jadąc wolno. Potrzebuje dużego dociążenia w skręcie. Za to jeżeli dostraczy się tej narcie dużo energii odda to w fazie odciążenia z nawiązką. Na tej narcie nie da się wieźć -trzeba pracować. Zakładam ją tylko na trening i bardzo ją doceniam. Pozdrawiam.
 3. Przepraszam za naruszenie regulaminu. Moim celem było podzielenie się fotkami a nie reklama szkoły. Pozdrawiam.
 4. Prawie cała kolekcja modeli WC narty i buty do obejżenia tutaj.(usunięto link)
 5. Dzieci powinnyw wiedzieć, że są dziećmi i czasami dotyczą ich inne zasady niż dorosłych. A naśladownictwo w pewnych przypadkach nie funkcjonuje. Napewno nie chciałbyś żeby Twoje dzieckjo naśladowało Cię w momencie jak popiasz wódkę na imrezie rodzinnej. Jestem od ponad 10 lat instruktorem PZN, ISIA i IVSI. Nie będę jeździł w kasku podczas nauki technik podstawowych na oślej łączce. Zawsze będę jeździł w kasku podczas trenigów na tyczkach i podczas nuczania jazdy sportowej z dużą prędkością. I bedę szczęśliwy jeżeli nikt nie będzie mi narzucał czy i kiedy mam jeździć w kasku bo to moja sprawa. Dzieci w kaskach popieram na 100%.
 6. A dla Wrocławia też coś skapnie ???
 7. Witam wszyskich. Mój znajomy "urwał" ostatnio kolano(ACL). Ortopeda polecił mu stabilizator firmy Donjoy. Czy macie doświadczeni z tym sprzętem? Jak spisuje się podczas jazdy na nartach? Pozdrawiam. Kuba.
 8. impregnacja rekawic narciarskich-pytanie Proponuje inny sposób: bezbarwna pasta do butów w kremie -działa idealnie. Mój kumpel przemokniętę i stwardniałe po suszeniu skórzane rękawiczki smaruje kremem Nivea -też działa.
 9. kuba

  Nartorolki zjazdowe

  Nartorolki zjazdowe Grassrolka -to nazwa firmy która je produkuje -chyba włoska.
 10. kuba

  Propozycja

  Witam, Od pewnego czasu na forum pojawia się duża ilośc wiadomości zatytuowanych: "Do Bobica", "Bobic" itd, itd, itd. W większości przypadków są to żeczywiście posty do Bobika i Bobic sumiennie na nie odpowiada. Proponuję założyć kolejną zakładkę obok "Ogólne", "Sprzęt" itd. o nazwie "Do Bobica". Bo jeżeli coś ma być z założenia do Bobica i autorowi nie zależy na komentarzu od innych, to przestaje to być "Ogólne"... Trochę zamotałem ale mam nadzieję, że ktoś zrozumie o co mi chodzi. Pozdrawiam.
 11. kuba

  Nartorolki zjazdowe

  Nartorolki zjazdowe Widziałem kilka tygodni temu na niemieckim ebay'u. Pozdrawiam.
 12. kuba

  Ale Numer....

  Link do tego ogłoszenia podesłali mi znajomi... Dawno nie czytałem takich tekstów. Może ktoś z Was skusi się na "Narty od instruktora PZN SITN" ??? http://www.allegro.pl/item148726442_dynastar_od_instruktora_pzn_sitn.html Pozdrawiam
 13. Czy w Austrii są obowiązkowe kaski ???? a ja poprostu odpowiem na Twoje pytanie... W Austrii kaski nie są obowiązkowe pozdrawiam
 14. jak, czym i kiedy zbijać tyczki napisałeś o problemie rotacji i wynikających z tego konsekwencji przy przejeżdżaniu przez wertikal.... fakt, że narciaż nie zbija tyczki gardą tylko kiljkiem w połowie jego długości może świadczyć o tym że rękę z kijkiem podnosi i "głęboko" się nią "zasłania" -skoro udeża w tyczkę kijkiem w połowie jego długości... to również może pociągać za sobą rotację barków i górnej części ciała. a zbytnia rotacja na stromych i szybkich odzinkach pociąga za sobą dużo większe konsekwencje... pozdrawiam
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...