Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

val di fassa - gdzie lepiej


edith

Rekomendowane odpowiedzi

val di fassa - gdzie lepiej

mam pytanie. Z jaką częstotliwością jeżdzą skibusy?

Czy lepiej wziąć droższy nocleg w Campitello czy może tańszy w np w Soraga.

Ponowie też pytanie Bartasimne (bo cosik mało tam odpowiedzi) czy możecie polecić jakiś w miarę tani, ale fajny apartament na 7 os?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

val di fassa - gdzie lepiej

Jeśli hcodzi o val GARDENA!, to wiem tylko ze 11-19.02 to tam high season i ceny wyższe znacznie od innych tygodni, daltego tam też nie jadę.

Jedno z tańszych sensownych propozycji jakie udało mi się wymailować to:

I could still offer you at La Rondula www.rondula.it

>> for the week 11-18/02/2006

>>

>> 1 BUNGALOW 2-5 beds Euro 580,00

>> (http://www.rondula.it/bungalow.htm)

>> ( 1 doubleroom, 1 room with bunkbed, 1complete bath, a second WC,

>> 1 large sitting room, with sofabed, telefone, TV ;

>> kitchenette,micro, dishwasher,)

>> PRICES: ( 3 persons)

>> including: bed-linen, towels ,1 intermediate cleaning with change

> of towels,

>> final cleaning, water and energy supply, taxes,

>> daily FREE ENRANCE to the swimming pool of Ortisei, 2x/ week to

> the sauna

Jka płacisz gotówką to 550 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

val di fassa - gdzie lepiej

Ja mieszkałem w Moenie i tam ze skibusami było raczej cienko(nie korzystałem bo byłem własnym transportem), z pod mojego hotelu rano jechał chyba 2 razy i po południu tak samo. Z samej Moeny nie startuje żadna kolejka czy wycąg czyli na tereny narciarskie trzeba się dostać "na kołach" a nie jest blisko:Alpe lusia/Ronchi ok. 4 km, Paso San Pelegrino i Col Margherita ponad 10 km jednak trasy bardzo fajne -polecam.

Co do Campitello to byłem tam w 1 dzień i w porównaniu z Moeną panował tam spory tłok i z tej miejscowości startyje duża gondola pod którą rano gromadzą się straszne tłumy ale koleka idzie szybko.

W moim hotelu był zakwaterowany cały autokar z Polski który dowoził ich na tereny narciarskie co dzień. I co dzień była wojna gdzie pojadą, o której wyjadą/wrucą itd....wynoszenie kanapek z szfeckiego stołu no ogulnie fajnie...fajnie (a wstyd za rodaków jak cholera)

Więc jeśli się wybierasz Autokarem to znajdź ofertę taką żeby tereny narciarskie były za drzwiami hotelu a będziesz niezależny, bo pilot jak na nartach nie jeżdzi to kombinuje zeby z hotelu wyjechać jak najpóźniej a wrucić jak najwcześniej:na tablicy ogłoszeń w hotelu widziałem taką informację: Do grupy z biura podr.xxx wyjazd na stoki o 11:30- a o 11:30 to ja na stoku idę na kawę bo już trochę pojeździłem.

Pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

val di fassa - gdzie lepiej

A to oni tam mieli więcej atrakcji:

Pilot przy śniadanu w I dzień pobytu oznajmia(bo była to oferta ze ski pasem) TERAZ PO SNIADANIU OK GODZINY 9 POJADĘ DO MIASTA PO SKI PASY KTO CHCE SUPERDOLOMITYSKI TO MUSI SOBIE DOPŁACIĆ 22 E.

(((((a jak pojedzie koło 9 i zanim kupi 40 karnetów to kiedy wruci przeciż nie za 15 minut)))))- a ludziska:ZA NIC DOPŁACAĆ NIE BĘDZIMY MIAŁO BYĆ WSZYSTKO W CENIE.......!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...