Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak ja bym chciał......


SB

Rekomendowane odpowiedzi

........usłuszeć dzisiaj w sportowuch wiadomościach wieczornych: "dzisiaj w austryjackim Soelden rusza Alpejski Puchar Świata", bo to by oznaczało że jest ostatnia sobota października i że nie długo zacznie się sezon narciarski.

A dzisiaj to już nawet nie da się popatrzeć na pilsko i resztki śniegu bo kamerki pozdejmowali(pwenie GAT ma tylko 1 komplet kamerek i zabrali je nad morze)

pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym chciał......

I już mi lepiej :) Myślałam, że jestem jedyną osóbką, która tak intensywnie myśli już o następnym śniegu. Nie mogę głośno o tym mówić, bo wszyscy pasjonaci gorącego piasku od razu robią dużo krzyku :) W tym roku wróciłam na stok po kilku latach przerwy i przypomniałam sobie jak bardzo to kocham. Mam gigantyczny niedosyt i już liczę dni do śniegu 2006/2007. W dodatku zamieniłam "ołówki" na taliowane i nie zdążyłam ich wypróbować, więc cierpię podwójnie ;) Myślami już jestem na lutowo/marcowym urlopie. Trzymam kciuki za Panią Zimę - oby spisała się równie dobrze w następnym sezonie, jak to zrobiła teraz... Pozdrawiam wszystkich tęskniących za zimą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym chciał......

A.... ja tam znowu lubię dyskusję z "pasjonatami gorącego piasku i słonej wody":Ostatnio w tak skrajnych warunkach jak dla mojego organizmu byłem w 2000 roku w Bibiobe(Włochy), Ludzi na plaży miliony słońce jara niemiłosiernie po piachu nie da się chodzić bo gorący i wszechobecny : jesz loda jest z piaskiem, jesz jabułko jest z piaskiem pijesz coś k... też z piaskiem, na kwaterze na podłodze pod stpoami czuję piach, w lużku piach, w nosie, uszach,zębach,du... i nie powiem gdzie jeszcze piach, to jest urlop czy pokuta!!!!!!!

CHEJ AMATORZY GORĄCEGO PIASKU: "CO WY K.... WIECIE O ODPOCZYWANIU!!!!!

Pozdrawiam Sławek

Ps:

Jeśli morze to Chorwacja polecam: woda słona ale ciepła plaża kamienista 0 koszmarnego piachu, aczkolwiek mam znajomych co w zeszłym roku uciekli z chorwacji do włoch bo tylko kamienie ...i kamienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym chciał......

... wróciłem z Kaunertal'u po długim weekendzie i jak bym się znalazł w innej bajce. Obudziłem się rano, włączam radio i oszalałem Leper u żłoba ( tak , jakby na miejscu), Giertych ministrem dukacji ( to oczywiście literówka , bez podtekstów), studenci strajkują, otwieram okno, a tu nie widać śniegu. Muszę przyznać, że poczułem się nieswojo. Otwieram stronkę z kamerkami on-line , no przeciż trzeba wiedzieć jak się ubrać.... Nie daje mi to nadal spokoju , co tu zrobić żeby przed wyjazdem na Mazury ( pod koniec czerwca) jeszcze gdzieś pośmigać. Ten sezon nas po prostu rozpieścił.

P.S

Jeżeli też macie takie zajawki i wolicie śnieg i zimno niż ciepły piaseczek to znaczy że jesteście czubki. Mnie normalności nikt nigdy nie zarzucił i jestem z tegu dumny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym chciał......

A ja miałam w sobotę piękny sen - śniła mi się cudowna zima! Bielutki śnieg, obsypane choinki, wydeptana wąska ścieżka w miękkim puchu. Niestety nie pojeździłam - w drodze powrotnej po narty ... obudziłam się :(

Wszyscy mają mnie już za "czubka" z powodu moich starwarsowych zainteresowań. Bycie "zimowym czubkiem" nie zmieni specjalnie mojej sytuacji ;-) Byle do zimy!

Pozdrawiam Wszystkich tęskniących za śniegiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...