Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie buty polecacie?


Skols

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Zwracam sie do Was z prosba o pomoc w wyborze optymalnych butow narciarskich. Nadszedl czas na zmiane butow narciarskich. Poprzenie okazaly sie stanowczo zbyt miekkie jak rowniez stare. W zeszlym roku udalo mi sie zdobyc uprawnienia instruktora i ze wzgledu na roznorodnosc przeznaczenia jak i ilosc czasu spedzanego na stoku musze podjac decyzje co do butow. Nie bede przedstawiac Wam narazie mojego pomyslu na buty bo chcialbym uslyszec jakie sa Wasze propozycje wynikajace z wiekszego doswiadczenia w tej dziedzinie. Trudno znalezc buty twardsze do jazdy agresywnej jak rowniez miekkie buty ktore przydatne mi beda podczas nauczania poczatkowego (zeby noga wytrzymala) w jednym. ;) Za wszelkie propozyje dziekuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie buty polecacie?

dlatego trzeba mierzyć i mniej więcej dobrać flex do swoich umiejętnośi.Jest wiele osób co sugeruje sie opiniami na necie że dany model buta jest dobry-kupuje go tylko zapomina dodać że dopiero jezdzi sezon i raczkuje w przeciwieństwie do osób które przedstawiają swoją opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie buty polecacie?

Rozumiem ze wygoda przede wszystkijm i to wydaje sie byc logiczne. Problem z doborem flexu. Wiadomo ze w sklepie temperatura jest znacznie wyzsza niz na stoku a i twarosc buta jest znacznie mniejsza. Trudno wiec sugerowac sie twardoscia buta w sklepie. Rozumiem zatem ze kryterium ktorym powinienem sie sugerowac to: 1. Wygoda 2. Jakos wykonania 3. Flex ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...