Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer rc4 race sc 04/05 VS Volkl p60


lukas19821982

Rekomendowane odpowiedzi

Fischer rc4 race sc 04/05 VS Volkl p60

Porównania nie ma ,narty podobnie jak narciarze różnią się .Ja używałem P60 Racing SC ,P 60 slalom carver oraz RC 4 WC SC,RC race. P 60 racing narty o dużej dynamice wymagają większej siły w nogach i dużej uwagi, każdy błąd ,a zwłaszcza jak siądziesz na tyłach jest niewybaczalny ,slalom carver jest znacznie łatwiejszy bo miększy,natomiast RC 4 WC SC, których obecnia używam jest mi bardziej przyjazny i odpowiada mi i w tej grupie wybrałbym tą nartę,ale przy wyborze RC 4 race czy P60 slalom carver wybrałbym P 60 slalom carver.Wybór należy do ciebie i do tego służą testy , bo styl , charakter jazdy, waga , gdzie i ile jeździsz jest bardzo ważny i forum niewiele ci niestety pomoże a zwlaszcza Ci którzy podają w danych umiejętności na 8-9*** a na stoku są gorsi niż na klawiaturze.Pozdrawiam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer rc4 race sc 04/05 VS Volkl p60

Kolego, jeśli porównujesz te Fischery (rc4 race sc) z tymi Velklami (P60 racing SC), to... nie ma porównania. Te Fischery, to narta dla początkujących emerytów narciarskich, albo dla ludzi, którzy lubią sobie pojeździć nie męcząc się. Jedno jest pewne, ta narta, chociaż całkiem nie zła, nie da ci na stoku wiele satysfakcji, za to po całym dniu na nartach, będziesz jeszcze miał siłę iść na dyskotekę.

Natomiast Felkle P 60 racing sc z sezonu 04/05, to sztywne narty z piękną geometrią, które wymagają siły, koncentracji i doświadczenia, ale które przyprawiają o zawrót głowy, silne palpitacje serca i stały dopływ świeżej adrenaliny...

Ale wybór, drogi narciarzu, należy jak zawsze do CIEBIE!!!

P.S. Te Velkle moża porównywać z Fischami rc4 World Cup SC i są rzeczywiście bardzo zbliżone, chociaż bardziej podoba mi się taliowanie i stabilność Velkla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer rc4 race sc 04/05 VS Volkl p60

no tak sie sklada ze race sc testowalem przez jeden sezon i nie jest to moze narta dla zawodnikow ale mozna z niej wycisnac calkiem sporo...a swoja droga to troche ciezko mi zrozumiec Twoje sformulowanie "poczatkujacy emeryci":)to nie jest mimo wszytsko narta dla amatorow, a dla osob lekkich doktorych sie nei zaliczam nadaje sie w sam raz ze wzgledu na stosunkowo mniejsza sztywnosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer rc4 race sc 04/05 VS Volkl p60

Mówiąc "początkujący emeryci narciarscy" miałem na myśli ludzi, którzy swoje najlepsze czasy na nartach mają już za sobą i powoli przechodzą na narty mniej wymagające. Żeby było śmieszniej, sam się do takich zaliczam, a właściwie zaliczłem, bo w porę zrozumiałem, że coś jest nie tak i zrobiłem odwrót od tego kierunku. Zrozumiałem, że narty są dla mnie tyle warte, ile emocji potarfią mi dostarczyć, a Fischery race sc wielkich emocji raczej nie dostarczają, chociaż zapewne sprawdzają się u narciarzy będących przed szczytem swoich możliwości, jak i dla tych, którzy są już poza nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...