Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pomóżcie w wyborze gogli proszę!!!! :))))


Tusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę mojem mężczyźnie zrobić prezent, którym maja być gogle. Czytalam wiele opinii na różnych forach i sporo osób poleca gogle UVEX. Chcialabym sie zmieścić w cenie tak do 250 zlotych. Nie wiem czy ktos z Was posiada lub slyszal o takich goglach http://www.x-trem.pl/item.php?id=444&cat=17 ??

Z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie w wyborze gogli proszę!!!! :))))

no tych x-trem to szczerze mowiac nie polecam,, w nieco wyzszej cenie mozesz poszukac gogli carrera kimerik, moj kolega nawet mial takie do sprzedania po 240 pln tylko nie wiem czy nie sprzedal juz w kolorze zieloonym z szykami lustrzanymi green flash-jednym slowem bombowe poza carrera to polecam tez uvexy, jakosc porownywalna moze troche wyzsza cena...generalnie ja bym wybral pomiedzy tymi dwoma firmami , testowlem tez brendy ale parowaly wiec nie polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie w wyborze gogli proszę!!!! :))))

Hej- podziele się z Tobą moim doświadczeniem . Jeżeli on jeździ w kasku to musisz brac pod uwagę czy mu te gogle zmieszczą sie w przestrzeni ograniczonej trochę przez kask. Ja sobie kupiłam super gogle carrery tyle że potem kupiłam kask i musze teraz gogle wymienić. Jeśli nie jeździ w kasku to masz łatwe zadanie bo dobrych gogli jest sporo. Polecam CARRERĘ albo CEBE. Wszystko zależy też od warunków. W tej cenie kupisz fajne gogle ale pytaj o właściwości typu- na mgłę, zwiększające kontrast na śniegu itp.Pozdrawiam;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie w wyborze gogli proszę!!!! :))))

kolega lukas robi sobie autoreklame:) kupil zieloniutkie kimeriki pare dni wczesniej na allegro, a teraz je sprzedaje po 40 zyli wiecej..no coz kapitalizm:)swoja droga ciekawe czemu nie przypasowaly, gdyz wiem ze to naprawde super model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie w wyborze gogli proszę!!!! :))))

A propos gogli Kimerik, mam pytanie - czy te srebrne "łezki" na goglach to taki bajer czy po przesunięciu sluzy to do regulowania wentylacji??

Mam Kimeriki ale model S, juniorskie- (model dla doroslych byl dla mnie za duzy). W moich goglach nie da sie nawet ruszyc tych srebrnych "pierdółek"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie w wyborze gogli proszę!!!! :))))

w seniorskich sa takie plastikowe dzyndzki obok srebrnych elementow, i mozna przesunac te plastikowe czesci i wtedy srebrne sie tez przesuwaja lub mozna wcisnac bezposrednio srebrne elementy...nie jest to zbyt technicznie skomplikowane wiec napewno poradzisz sobie...a jak nie to popros o pomoc jakieos inzyniera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie w wyborze gogli proszę!!!! :))))

A co sądzicie o UVEX Tomahawk????

Sa troche tańsze od UVEX Apache, ale nie wiem czy jest sens oszczedzac jesli sa miedzy nimi duże różnice. Jaki kolor jest najlepszy? Żółte? Chodzi o jazde w dzień i w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...